reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Ja w ciąża z synkiem od początku miałam przeczucie, że chłopak. Teraz hmmm sama nie wiem, może przechodzi mi przez myśl, że dziewczynka...tylko jak ostatnio w rodzinie same chłopy to zwątpiłam🙈
 
Podobno z pierwszego usg można zobaczyć. Zależy gdzie zarodek się umiejscowiony. Czy po lewej stronie czy prawej macicy. Tak odpowiednio to pasuje do płci. Ale nie pamiętam dokladnie
To sie chyba nazywa metoda ramziego. W poprzedniej ciąży mi się sprawdziło ale jak pewnie z wszystkimi tego typu metodami to jest 50%szansy😁
 
Podobno z pierwszego usg można zobaczyć. Zależy gdzie zarodek się umiejscowiony. Czy po lewej stronie czy prawej macicy. Tak odpowiednio to pasuje do płci. Ale nie pamiętam dokladnie
Oj u mnie to się nie sprawdzi bo ja po in vitro, więc sami mi podawali zarodek na lewą stronę ;) na prawej stronie miałam cp także pewnie z tego względu.

A myślisz, że jak lewa strona, to taki lewy gatunek czyli co jak co chłop :D :D
 
Oj u mnie to się nie sprawdzi bo ja po in vitro, więc sami mi podawali zarodek na lewą stronę ;) na prawej stronie miałam cp także pewnie z tego względu.

A myślisz, że jak lewa strona, to taki lewy gatunek czyli co jak co chłop :D :D

A no to inna sprawa. Chodzi o zagniezdzenie naturalne.

Haha być może ze o to w tym chodzi 😂😂
 
A czy macie przeczucie co do płci? Bo ja mam takie coś dziwne, nie wiem skąd ale czuję że to będzie chłopak, w pierwszej ciąży z córką nie miałam czegoś takiego, więc w sumie jestem ciekawa czy to przeczucie się sprawdzi. Oczywiście płeć mi jest obojętna, chcemy z mężem zdrowe i zywe dzieciątko, a czy synek czy córeczka obojętne, że wszystkiego będziemy się cieszyć tak samo bardzo
U mnie przeczucie na chłopca, dwie córki już na pokładzie 😉
 
Chciałam się przywitać... mam nadzieję, że uda mi się tutaj zostać do końca. Jestem z tych panikujących i zakładających najgorsze scenariusze 🙊 Termin z pierwszego USG 24.05. Życzę wszystkim nudnych i bezproblemowych 9 miesięcy 🤪

Ja też właśnie z tych bardziej na czarno widzących niż na odwrót. Ale no na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.
Ja narazie czekam na pierwszą wizytę i chce zobaczyć jak zagnieździł się zarodek, gdyż jestem po cesarce a naczytalam się niepotrzebnie zresztą, że jest możliwość ze się przyczepi do blizny, niby rzadkość ale jednak się zdarza. Więc narazie o tym najbardziej myślę. Ale staram się myśleć ze musi być dobrze. Ze wyjścia nie ma innego
 
Ja też właśnie z tych bardziej na czarno widzących niż na odwrót. Ale no na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.
Ja narazie czekam na pierwszą wizytę i chce zobaczyć jak zagnieździł się zarodek, gdyż jestem po cesarce a naczytalam się niepotrzebnie zresztą, że jest możliwość ze się przyczepi do blizny, niby rzadkość ale jednak się zdarza. Więc narazie o tym najbardziej myślę. Ale staram się myśleć ze musi być dobrze. Ze wyjścia nie ma innego
Musi być dobrze, ja już po pierwszym USG gdzie był tylko pęcherzyk i dwa tygodnie różnicy między wiekiem ciąży z OM a USG. Ale bhcg przyrasta wczoraj było 4511, więc mam nadzieję, że już musi być dobrze. Jestem po dwóch poronieniach i jednej ciąży pozamacicznej.
 
reklama
Musi być dobrze, ja już po pierwszym USG gdzie był tylko pęcherzyk i dwa tygodnie różnicy między wiekiem ciąży z OM a USG. Ale bhcg przyrasta wczoraj było 4511, więc mam nadzieję, że już musi być dobrze. Jestem po dwóch poronieniach i jednej ciąży pozamacicznej.
a który to u Ciebie tydzień wypada teraz?
 
Do góry