reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
u mnie tyle objawów, że senna jestem właśnie już o 21, nie walczę - idę spać :D wieczorami łapie mnie nudność ale jak zjem to jest od razu lepiej, po prostu nie mogę zgłodnieć. No i brzuchol wywalony, słyszałam, że w kolejnej ciąży widać bardziej i szybciej ten brzuszek ale to już przesada haha :D rano płasko a wieczorem 5 miesiąc :D
 
Dziewczyny a macie jakieś objawy ? Bo ja tak nie bardzo, jedynie senność w ciągu dnia ze czasem bym na siedząco zasnęła i mam problemy z wypróżnieniem, mam zaparcia. A tak to nic w sumie. Żadnych mdłości nic. A i wzięło mnie na jedzenie jajek na twardo, mogłabym codziennie jeść gdzie wcześniej na jajko musiałam mieć naprawdę ochotę żeby zjeść, czyli rzadko się to zdarzało
Ja mogłabym spać pół dnia, mdłości są praktycznie cały dzień na szczęście wymioty ustały a do łazienki biegam co chwilę ale ja dużo pije w ciągu dnia więc to może być też to😊 najgorsze są piersi, która bolą mnie tak, jakby miały zaraz wybuchnąć 🙈
 
Dziewczyny a macie jakieś objawy ? Bo ja tak nie bardzo, jedynie senność w ciągu dnia ze czasem bym na siedząco zasnęła i mam problemy z wypróżnieniem, mam zaparcia. A tak to nic w sumie. Żadnych mdłości nic. A i wzięło mnie na jedzenie jajek na twardo, mogłabym codziennie jeść gdzie wcześniej na jajko musiałam mieć naprawdę ochotę żeby zjeść, czyli rzadko się to zdarzało
Do połowy 6 tygodnia było mi tylko śpiąco, mózg ameby miałam zapominającej o wszystkim i piersi mnie bolały. Końcówka 6 tyg. i początek 7 go zaczęła się jazda z Mdłościami, które w 8 przybrały totalnie na mocy. Weszłam w 9 tydz. Teraz i czytałam że niby 8 i 9 najgorszy jeśli chodzi o mdłości. I modle się o to, żeby tak było bo jak idę spać to boje się następnego dnia :) mdłości i brak apetytu, ale jak nie zjem to mdłości jeszcze większe i totalny zjazd. W 8 tyg. też nabrały częstotliwości bóle podbrzusza. Ja byłam totalną naiwniarą myślałam, że będzie jak w filmach puszczę pawia rano i po sprawie nigdy nie przypuszczałabym, że cały dzień będę takim zombie przez mdłości.

Ze zmian na plus to poprawa cery i włosów. Wlosy mam takie jakbym sobie jakieś doczepy zrobiła. A na twarzy na której zawsze miałam jakieś niespodzianki od kilku tyg. Cisza :)

Z kolei najbliższe kobiety z mojego otoczenia nie miały żadnych objawów. Gdyby nie rosnący brzuch mogłyby zapomnieć że są w ciąży. Myślę, że nie ma reguły z tymi objawami.
 
Do połowy 6 tygodnia było mi tylko śpiąco, mózg ameby miałam zapominającej o wszystkim i piersi mnie bolały. Końcówka 6 tyg. i początek 7 go zaczęła się jazda z Mdłościami, które w 8 przybrały totalnie na mocy. Weszłam w 9 tydz. Teraz i czytałam że niby 8 i 9 najgorszy jeśli chodzi o mdłości. I modle się o to, żeby tak było bo jak idę spać to boje się następnego dnia :) mdłości i brak apetytu, ale jak nie zjem to mdłości jeszcze większe i totalny zjazd. W 8 tyg. też nabrały częstotliwości bóle podbrzusza. Ja byłam totalną naiwniarą myślałam, że będzie jak w filmach puszczę pawia rano i po sprawie nigdy nie przypuszczałabym, że cały dzień będę takim zombie przez mdłości.

Ze zmian na plus to poprawa cery i włosów. Wlosy mam takie jakbym sobie jakieś doczepy zrobiła. A na twarzy na której zawsze miałam jakieś niespodzianki od kilku tyg. Cisza :)

Z kolei najbliższe kobiety z mojego otoczenia nie miały żadnych objawów. Gdyby nie rosnący brzuch mogłyby zapomnieć że są w ciąży. Myślę, że nie ma reguły z tymi objawami.

Tak tak, każda kobieta inaczej przechodzi. Mi się zapowiada druga dość lekka ciąża z tego co obserwuje.
Tez zauważyłam poprawę cery. Bo tak zawsze coś mi wyskakiwało a odkąd jestem w ciazy mam spokój. O ogólnie jakoś tak ładniej na buzi wyglądam. Jakieś takie wrażenie mam 😂
 
Dziewczyny a macie jakieś objawy ? Bo ja tak nie bardzo, jedynie senność w ciągu dnia ze czasem bym na siedząco zasnęła i mam problemy z wypróżnieniem, mam zaparcia. A tak to nic w sumie. Żadnych mdłości nic. A i wzięło mnie na jedzenie jajek na twardo, mogłabym codziennie jeść gdzie wcześniej na jajko musiałam mieć naprawdę ochotę żeby zjeść, czyli rzadko się to zdarzało
U mnie raczej nie ma żadnych objawów...
Wczoraj zjadłam ogórkową i żołądek mi dokuczał... ale jak się załatwiłam to było już OK :)

A czy chodzicie w nocy dalej tak często siku? Bo mnie to jakby minęło…. Boję się czy to nie zły objaw.
Ja w ogóle nie wstaje...

No ja wczoraj miałam j wymioty i zgaga i mdłości. Jeden dzień taka kumulacja, a dziś już nic nie występuje 🤷 za to chyba od klimy żeby migrena nie zaatakowała załatwiłam sobie gardło...co dziewczyny polecacie na gardło?
płukanie wodą utlenioną
dwie łyżki stołowe na pół szklanki ;)
najgorsze anginy mi schodziły dzięki niej

u mnie tyle objawów, że senna jestem właśnie już o 21, nie walczę - idę spać :D wieczorami łapie mnie nudność ale jak zjem to jest od razu lepiej, po prostu nie mogę zgłodnieć. No i brzuchol wywalony, słyszałam, że w kolejnej ciąży widać bardziej i szybciej ten brzuszek ale to już przesada haha :D rano płasko a wieczorem 5 miesiąc :D

to wzdyma?
a ja myślałam, że to obżarstwo hmmm
 
No ja wczoraj miałam j wymioty i zgaga i mdłości. Jeden dzień taka kumulacja, a dziś już nic nie występuje 🤷 za to chyba od klimy żeby migrena nie zaatakowała załatwiłam sobie gardło...co dziewczyny polecacie na gardło?
Ja dostałam w aptece Pre_na_len Gardło. Takie w sumie cukierki o smaku malinowym. Równie dobrze można kupić sobie zamiast tego hallsy :) Do tego piłam dużo ciepłej herbaty z cytryna i miodem +ciepłe mleko z masłem i miodem. Na szczęście przeszło po 3 dniach 💪
 
u mnie tyle objawów, że senna jestem właśnie już o 21, nie walczę - idę spać :D wieczorami łapie mnie nudność ale jak zjem to jest od razu lepiej, po prostu nie mogę zgłodnieć. No i brzuchol wywalony, słyszałam, że w kolejnej ciąży widać bardziej i szybciej ten brzuszek ale to już przesada haha :D rano płasko a wieczorem 5 miesiąc :D
O matko, tak 😂😂😂😂
 
reklama
U mnie raczej nie ma żadnych objawów...
Wczoraj zjadłam ogórkową i żołądek mi dokuczał... ale jak się załatwiłam to było już OK :)


Ja w ogóle nie wstaje...


płukanie wodą utlenioną
dwie łyżki stołowe na pół szklanki ;)
najgorsze anginy mi schodziły dzięki niej



to wzdyma?
a ja myślałam, że to obżarstwo hmmm
ja jem zapobiegawczo jak w poprzedniej ciąży żeby cukier pilnować więc raczej się nie obżeram, mam wrażenie, że jem mało ale długo, 2h potrafię mielić śniadanie :(
 
Do góry