reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Tez mam takie zgagi, lekarka mówiła ze można renni (ale boje się brać bo po miętowym smaku mam odruch wymiotny) i napisała ze jescze coś ale za Chiny nie umiem przeczytać co to
Ja mam w domu syrop gaviscon. Go też można brać w ciąży. Ale ogólnie jak miałam zgagę jak nie byłam w ciąży to pomagał, a teraz jakby słabiej
 
Ja mam w domu syrop gaviscon. Go też można brać w ciąży. Ale ogólnie jak miałam zgagę jak nie byłam w ciąży to pomagał, a teraz jakby słabiej
Na zgagę polecam Neo Bianacid - takie tableteczki do ssania, o niezłym smaku, kiedyś stosowałam je po antybiotykach jak mialam zaorany zoladek i super mi pomogły. Są bezpieczne w ciąży :)

Bezpieczny jest też syrop gastrotuss, ale strasznie słodki:)
 
Dziewczyny jak wygląda badanie prenatalne, czy jest dopochwowe? Nie powiem ale trochę się krępuje przed facetami odkąd byłam w szpitalu jako nastolatka 😓
 
reklama
Do góry