reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

a to ciekawa teoria, ja mam już syna i rzeczywiście by się zgadzało, ale teraz liczę na dziewczynkę ;), więc co .... lepiej żeby mnie mdłości dopadły.:D

Może dziewczyny napiszą czy u nich ta teoria się sprawdziła :)
Ja w pierwszej ciąży codzienne wymioty do 3 miesiąca i chłopak🤣 także nie potwierdzam. Teraz też się już zaczęło ale mam na to patent, parę łyków gazowanej wody zanim wstanę i prędko do łazienki przytulić wc🤣🤣🤣 reszta dnia spokój 🤣 marzy mi się dziewczynka a póki co się czuje jak w pierwszej ciąży 🤣
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży codzienne wymioty do 3 miesiąca i chłopak🤣 także nie potwierdzam. Teraz też się już zaczęło ale mam na to patent, parę łyków gazowanej wody zanim wstanę i prędko do łazienki przytulić wc🤣🤣🤣 reszta dnia spokój 🤣 marzy mi się dziewczynka a póki co się czuje jak w pierwszej ciąży 🤣
Moja kuzynka mówi, że trzeba mieć zgagę na dziewczynkę :D
 
Moja kuzynka mówi, że trzeba mieć zgagę na dziewczynkę :D
Wybaczcie że się wcinam w wasz wątek :D ale się uśmiałam 🤣 Twoja kuzynka nie wiem co ma za rozum ale na pewno nie za mądry :D
Ja miałam w pierwszej i w drugiej ciąży mam zgagę. Tak samo dokuczliwą. Urodziłam syna, a teraz dziewczynkę. Więc płeć do zgagi nie ma nic do rzeczy. Jestem zywym przykladem i pewnie nie jedynym 😊🙋‍♀️
 
dziewczyny, powiedziałyście już najbliższym o dobrej nowinie? ja miałam zamiar powiedzieć po prenatalnych w 12tc, ale już mnie korci :) jak jest u Was?
 
Wybaczcie że się wcinam w wasz wątek :D ale się uśmiałam 🤣 Twoja kuzynka nie wiem co ma za rozum ale na pewno nie za mądry :D
Ja miałam w pierwszej i w drugiej ciąży mam zgagę. Tak samo dokuczliwą. Urodziłam syna, a teraz dziewczynkę. Więc płeć do zgagi nie ma nic do rzeczy. Jestem zywym przykladem i pewnie nie jedynym 😊🙋‍♀️
Tak takie rzeczy nie mają nic do tego to tylko takie gadanie naszych babć, ciotek itp. Tak samo jak z cerą, że niby córki odbierają matka urodę, ja z chłopcem miałam cerę tak okropna jak nigdy w życiu 🤣🤣🤣
 
W poprzedniej ciąży byłam tak wyluzowana, że na pierwszą wizytę poszłam w 10 tyg. Moja ginka prawie z fotela spadła jak zobaczyła na USG wielkość zarodka ;)
Wyczytałam wtedy w necie, że nie ma się co spieszyć i sobie czekałam --- to nie było mądre, wiem to teraz z perspektywy czasu :)
Ja byłam w 9tyg. 23 będzie 12tc więc myślę że w sam raz już będę mieć wszystkie wyniki
 
dziewczyny, powiedziałyście już najbliższym o dobrej nowinie? ja miałam zamiar powiedzieć po prenatalnych w 12tc, ale już mnie korci :) jak jest u Was?
Mam taki sam zamiar, ale mnie też już strasznie korci, już dziś prawie do siostry pisałam wiadomość ale się opamiętałam🤣 nie wiem czy wytrzymam jeszcze tyle czasu 😀
 
reklama
Do góry