reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Płakać mi się chcę 😔😔😔 ze względu, że już przeżyłam straty, bardzo boję się powtórki 😔😔😔 robię zastrzyki z Heparyny, więc to też rozrzedza krew, plamienia dużo nie było, teraz taki brązowy śluz. Jutro pójdę na HCG i zobaczymy 😔 Dziś miałam bardzo intensywny dzień, w nocy mało spałam, jestem też przemęczona, może dlatego 😔
spokojnie w ciąży z córką miałam plamienia i krwawienia do 20 TC. Wszystko było ok. Nie martw się na zapas bo plamienia są bardzo często na początku ciąży. Zdrowej ciąży dodam. Ale warto skonsultować z lekarzem :) ja trzymam mocno kciuki :)
 
reklama
spokojnie w ciąży z córką miałam plamienia i krwawienia do 20 TC. Wszystko było ok. Nie martw się na zapas bo plamienia są bardzo często na początku ciąży. Zdrowej ciąży dodam. Ale warto skonsultować z lekarzem :) ja trzymam mocno kciuki :)
W poprzedniej ciąży z córką też krwawienia, z powodu krwiaka, teraz jeszcze myślę cały czas, że tą beta startowa taka niska 😔 ehhh dobra, już nie kombinuję, idę odpocząć. Dobranoc
 
W poprzedniej ciąży z córką też krwawienia, z powodu krwiaka, teraz jeszcze myślę cały czas, że tą beta startowa taka niska 😔 ehhh dobra, już nie kombinuję, idę odpocząć. Dobranoc
odpocznij i nie porównuj bo każda ciąża jest inna. Trzymam kciuki i wierzę że tym razem będzie dobrze 💪
 
Płakać mi się chcę 😔😔😔 ze względu, że już przeżyłam straty, bardzo boję się powtórki 😔😔😔 robię zastrzyki z Heparyny, więc to też rozrzedza krew, plamienia dużo nie było, teraz taki brązowy śluz. Jutro pójdę na HCG i zobaczymy 😔 Dziś miałam bardzo intensywny dzień, w nocy mało spałam, jestem też przemęczona, może dlatego 😔
Plamienia w I trymestrze się zdarzają pod warunkiem ze nie jest to żywa krew. :)
 
W poprzedniej ciąży z córką też krwawienia, z powodu krwiaka, teraz jeszcze myślę cały czas, że tą beta startowa taka niska 😔 ehhh dobra, już nie kombinuję, idę odpocząć. Dobranoc
Beta od czegoś musi wystartować. Może faktycznie jakiś krwiak. Jakby się miało utrzymać to radziłabym IP
 
reklama
Do góry