reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

IMG_0865.jpeg

Musi być dobrze!
 
reklama
Coś jecie z fast-foodow? Restauracji? Co miałyście na obiad? Jestem głodna, ale nie wiem na co mam ochotę 😁
Czasem jemy fast foody, ale nie często. Jeśli już zamawiamy to kebaby (mamy świetną kebabownie blisko domu), zapiekanki (uważam, że w moim wydupiu sa najlepsze na świecie), albo burgery. Ale najczęściej jeśli juz fast food to domowej roboty.

Dziś na obiad zupa musztrdowa. Właśnie myślę, co na jutro, ale chyba "chińczyk" z ryżem :)
 
Czasem jemy fast foody, ale nie często. Jeśli już zamawiamy to kebaby (mamy świetną kebabownie blisko domu), zapiekanki (uważam, że w moim wydupiu sa najlepsze na świecie), albo burgery. Ale najczęściej jeśli juz fast food to domowej roboty.

Dziś na obiad zupa musztrdowa. Właśnie myślę, co na jutro, ale chyba "chińczyk" z ryżem :)
Ja miałam pyzy z mięsem w sosie pieczarkowym i zupkę 😍😍😍 Zupki to życie
 
Dziewczyny, jestem w ciąży to już praktycznie 9 tydzień. Niecałe 2 tygodnie temu byłam na pierwszej wizycie u mojej gin (czyli 6 tydzień), która prowadziła poprzednia ciąże(corka ma 2,4l ). Na usg było widać obok pęcherzyka taka dziwna czarna plamkę, nie koło zarodka. Gin powiedziała, ze prawdopodobnie były dwa zarodki ale może drugi się nie rozwinął.. zbadała tętno było Ok, ciąża żywa, reszta tez ok. Trochę się denerwuje co to może być. Czy któraś z was tez na początku miała takie „znaleziska@?
 
reklama
Do góry