reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Ja mam 38 lat, czyli już ostatni dzwonek. Wolałabym aby różnica była mniejsza, ale cóż tak się ułożyło. Oby teraz się udało.
Mąż dogaduje się z siostrą? Czy bardziej traktuje jako pierworodne? 😉
Dogadują się. Od zawsze był opiekuńczy w stosunku do niej, ale nie poszło to w kierunku rozpieszczania, bo najmłodsza (ogólnie jest ich troje rodzeństwa, Mąż jest "środkowy"). Jak trzeba to pomoże, ale też sprowadzi na ziemię delikatnie. 😉

U nas jest brat, dwa lata przerwy - brat, dwa lata przerwy - ja i siedem lat przerwy mój najmłodszy brat 😂 nie wiem jak mama to ogarnęła ale Michał się urodził jak miała 24
To wesoła gromadka z Was była. 😃 Jak wspominasz dzieciństwo z taką męską obstawą? 💪
A dla Mamy chapeau bas!!
 
Dosłownie przed chwilą wyszłam od lekarza. Widziałam moje malusieńkie kochane serduszko ♥️ na dzień dzisiejszy wszystko wygląda dobrze. Przez to że nie jesteśmy pewne kiedy się zaczął cykl trudno było obliczyć termin, ale wg USG jestem jakoś 6+0 termin wychodzi około 8 maja. Zostaję z wami na majówkach. Ale to był stres weszłam do gabinetu z płaczem i wyszłam z łzami ale te ostatnie to już ze szczęścia. Następna wizyta za 2 tyg jak wszystko będzie ok to dostanę kartę ciąży. Muszę już na tą wizytę zrobić niektóre badania.
@Moonstone jest dobrze ♥️
 
Dogadują się. Od zawsze był opiekuńczy w stosunku do niej, ale nie poszło to w kierunku rozpieszczania, bo najmłodsza (ogólnie jest ich troje rodzeństwa, Mąż jest "środkowy"). Jak trzeba to pomoże, ale też sprowadzi na ziemię delikatnie. 😉


To wesoła gromadka z Was była. 😃 Jak wspominasz dzieciństwo z taką męską obstawą? 💪
A dla Mamy chapeau bas!!
Na tyle dobrze ze chciałam strasznie żeby Olgus miał rodzeństwo 🤣
 
reklama
Do góry