reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2024

Dziewczyny… bardzo się cieszę, że przez krótką chwilę mogłam z wami być 💓 życzę, żeby każdej z was ciąża minęła bezproblemowo, jak najbardziej bezobjawowo, żeby wasze maluszki były zdrowe 💓
Nigdy was nie zapomnę, to był mój pierwszy wątek mamusiowy i mam nadzieje, że nie ostatni 😁 Pozdrawiam 🥹🫶🏻🫶🏻
życzę Ci szybkiego ujrzenia ponownie dwóch kresek :)
 
reklama
Dziewczyny… bardzo się cieszę, że przez krótką chwilę mogłam z wami być 💓 życzę, żeby każdej z was ciąża minęła bezproblemowo, jak najbardziej bezobjawowo, żeby wasze maluszki były zdrowe 💓
Nigdy was nie zapomnę, to był mój pierwszy wątek mamusiowy i mam nadzieje, że nie ostatni 😁 Pozdrawiam 🥹🫶🏻🫶🏻
Na pewno nie. Po biochemie nawet ponoć szybciej się zachodzi (mi zajęło niecałe pol roku, ale w między czasie wypadły z trzy cykle, wiec w sumie trzy cykle, znam dziewczynę tez która w następnym miesiącu zaszła) i tego ci z całego serca życzę.

🫂🫂🫂🫂
 
Na pewno nie. Po biochemie nawet ponoć szybciej się zachodzi (mi zajęło niecałe pol roku, ale w między czasie wypadły z trzy cykle, wiec w sumie trzy cykle, znam dziewczynę tez która w następnym miesiącu zaszła) i tego ci z całego serca życzę.

🫂🫂🫂🫂
ja jestem przykładem że da się zajść szybko po stracie,u mnie to nie była biochemiczna ale poroniłam 12 lipca a w sierpniu zobaczyłam dwie kreski i takiego expresu życzę Ci @konik.polny
 
Dziewczyny… bardzo się cieszę, że przez krótką chwilę mogłam z wami być 💓 życzę, żeby każdej z was ciąża minęła bezproblemowo, jak najbardziej bezobjawowo, żeby wasze maluszki były zdrowe 💓
Nigdy was nie zapomnę, to był mój pierwszy wątek mamusiowy i mam nadzieje, że nie ostatni 😁 Pozdrawiam 🥹🫶🏻🫶🏻
Trzymam za Ciebie niezmiennie kciuki i mam nadzieję, że szybko wrócisz na mamusie 😘
 
Dziewczyny… bardzo się cieszę, że przez krótką chwilę mogłam z wami być 💓 życzę, żeby każdej z was ciąża minęła bezproblemowo, jak najbardziej bezobjawowo, żeby wasze maluszki były zdrowe 💓
Nigdy was nie zapomnę, to był mój pierwszy wątek mamusiowy i mam nadzieje, że nie ostatni 😁 Pozdrawiam 🥹🫶🏻🫶🏻
Trzymam mocno mocno kciuki! 🙂 napewno niedługo znów zobaczysz dwie kreski i wrócisz na mamusie! ❤️
 
Dziewczyny… bardzo się cieszę, że przez krótką chwilę mogłam z wami być 💓 życzę, żeby każdej z was ciąża minęła bezproblemowo, jak najbardziej bezobjawowo, żeby wasze maluszki były zdrowe 💓
Nigdy was nie zapomnę, to był mój pierwszy wątek mamusiowy i mam nadzieje, że nie ostatni 😁 Pozdrawiam 🥹🫶🏻🫶🏻
Tak mi smutno, bo przeżywałam to już 2 razy, tylko na późniejszym etapie. Trzymaj się ciepło, wszystko się ułoży 🌸
 
Na pierwsze wizyty we wrześniu zabieracie swoich mężów? Bo mój pierwszy chce jechać i pyta się cały czas kiedy to USG 🙈😂
mój był ze mną, ale w poczekalni, ale jak lekarz robił usg dopochwowo i się ciąża potwierdziła to mąż mógł przyjść i zobaczyć XD ratownik medyczny i gorsze rzeczy widział, więc się tym nawet nie przejęłam😅
 
reklama
Do góry