reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2024

Ja też się żegnam 😭 Beta 18,90, progesteron 3,65 😭😭😭
Sad Cartoon GIF
 
reklama
Hej ja też obalam te mity 😀 z synami tylko jadłam słodkie 🙃 Dziewczyny mam pytanie do kiedy zamierzacie pracować ja dzisiaj powiedziałam swojej przełożonej że jestem w ciąży 🙂 i będę pracować do końca września albo połowy października 😀 zbytnio chyba nie była zadowolona bo niestety muszą szukać kogoś na moje zastępstwo nad grupa . I tak troszkę będzie mi przykro zostawić moj wspaniały zespół 😀 eh te rozterki 🙂 Do tego uświadomiłam sobie ze termin porodu wychodzi jak komunia mojego starszego syna i nie wiem jak to będzie.
 
Hej ja też obalam te mity 😀 z synami tylko jadłam słodkie 🙃 Dziewczyny mam pytanie do kiedy zamierzacie pracować ja dzisiaj powiedziałam swojej przełożonej że jestem w ciąży 🙂 i będę pracować do końca września albo połowy października 😀 zbytnio chyba nie była zadowolona bo niestety muszą szukać kogoś na moje zastępstwo nad grupa . I tak troszkę będzie mi przykro zostawić moj wspaniały zespół 😀 eh te rozterki 🙂 Do tego uświadomiłam sobie ze termin porodu wychodzi jak komunia mojego starszego syna i nie wiem jak to będzie.
Moja szefowa była pierwsza osoba, która się dowiedziała. Jeszcze nie wiemy jak to będzie, bi póki co jestem na macierzynskim.


Tak, prowadzę idg 🤣
 
reklama
Hej ja też obalam te mity 😀 z synami tylko jadłam słodkie 🙃 Dziewczyny mam pytanie do kiedy zamierzacie pracować ja dzisiaj powiedziałam swojej przełożonej że jestem w ciąży 🙂 i będę pracować do końca września albo połowy października 😀 zbytnio chyba nie była zadowolona bo niestety muszą szukać kogoś na moje zastępstwo nad grupa . I tak troszkę będzie mi przykro zostawić moj wspaniały zespół 😀 eh te rozterki 🙂 Do tego uświadomiłam sobie ze termin porodu wychodzi jak komunia mojego starszego syna i nie wiem jak to będzie.
Zależy jak się będę czuć. Ale raczej dłużej niż do połowy października.
 
Do góry