reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2024

No ja tez nie mam jakiś wielkich objawów, tylko te mdłości od czasu do czasu i dziś mnie dźwignął trochę zapach kociej karmy ale rzygu nie było 🙈 i tez trochę mi z tym nieswojo, bo nawet piersi mnie nie bolą.
Mnie piersi cały czas bolą tylko sprawdzam czy na pewno bolą 😂 ocipieje do tej pierwszej wizyty 🙈
 
reklama
Ja biorę metformax na wysoką insulinę i też boje się że będę mieć wysoki cukier w ciąży 😓
Jestem przy kości i teraz staram się nie jeść słodyczy tylko raz w tygodniu 🙈
 
No ja tez nie mam jakiś wielkich objawów, tylko te mdłości od czasu do czasu i dziś mnie dźwignął trochę zapach kociej karmy ale rzygu nie było 🙈 i tez trochę mi z tym nieswojo, bo nawet piersi mnie nie bolą.

Mamusie,


bo ja karmie Oldżika w nocy piersią (a to tak jak pisałam mm) i jakiś tam pokarm mam i teraz moje pytanie, czy was karmiące bolą piersi czy nie?
Mnie bez karmienia bolą 😂
Ale na pewno nie takiej odpowiedzi oczekiwałaś 😂
 
No ja tez nie mam jakiś wielkich objawów, tylko te mdłości od czasu do czasu i dziś mnie dźwignął trochę zapach kociej karmy ale rzygu nie było 🙈 i tez trochę mi z tym nieswojo, bo nawet piersi mnie nie bolą.

Mamusie,


bo ja karmie Oldżika w nocy piersią (a to tak jak pisałam mm) i jakiś tam pokarm mam i teraz moje pytanie, czy was karmiące bolą piersi czy nie?
Mnie „tak w środku” nie bolą. Jedynie przez mechaniczne uszkodzenia bolą, bo wychodzą trójki i się mega zasysa 🥴
 
Mnie „tak w środku” nie bolą. Jedynie przez mechaniczne uszkodzenia bolą, bo wychodzą trójki i się mega zasysa 🥴
To może tu jest cyc pogrzebany 🙈

Mnie kąsa bezzębnie, to chyba pozostałość po wzmocnionym napięciu w obręczy barkowej. A hitem jest jak zlapie pierś i ciiiaaaaagnie a jak krzyczę ała to pęka ze śmiechu 🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry