reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2024

No to piona u mnie zero objawów i też się trochę tym stresuję. Ale w tej chwili przypomina mi się ciąża z córką też nie miałam żadnych objawów i córka urodziła się zdrowa. 💪
miałam mdlości 1,5tygodnia a teraz ustały, jedynie czuję zmęczenie, ból piersi i podbrzusza. No i to uczucie zimna.
 
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie 🙈🙈co za ulga wszystko jest jak na ten moment idealnie, zarodek z serduchem ❤️coś mi mówiła gin że 160/170 uderzeń jeszcze nie sprawdzałam ale z tego co mówiła to ok,nie ma żadnych krwiaków,torbieli czy rozwarstwień 😀założyli mi kartę ciąży 😀
Przypomnisz który masz tydzień?
Mi się coś wydaje, że nie wytrzymam do końca września bez wizyty 😂
 
Szybko zleci 😀ja się dowiedziałam jakoś 3 dni przed miesiączką (dziwnie się czułam i chciałam wykluczyć ciążę)😀i myślałam że nie doczekam tego września ale tak na prawdę całkiem szybko mi to minęło 😀
Ja dwa dni przed 😆 ale testy robiłam od 6 dni przed i już straciłam nadzieję 😂
 
reklama
Nie no jebłam ... jestem po teleporadzie. Glukoza do powtórzenia oczywiście, ale co najlepsze przyjebała się do bety i mówi no słaba słaba ta beta HCG no bardzo słaba. Nie wygląda to dobrze. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Mi w poprzedniej ciąży żaden lekarz nie kazał w ogóle robić bety, a chodziłam do kilku zanim trafiłam do tego u którego finalnie prowadziłam ciążę. Dlaczego nie wygląda dobrze? Na usg wszystko było ok, prawda?
 
Do góry