reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Hej dziewczyny, chciałam powiedzieć,że od ponad tygodnia biorę synbiotyk dla kobiet w ciąży i mam wrażenie,że mdłości jest ciut mniej i poprawia trawienie. To info dla tych z mdłościami ☺️
 
Biedna. Współczuję! Na szczęście u mnie po 14 tygodniu poza jakimiś pojedynczymi incydentami mdłości minęły. Za to są inne dolegliwości także nie ma nic z miodem 🙈😂

Z czasem chyba coraz więcej dolegliwości. Weszłam w 28 TC i odkrywam, jak to cudownie, że kiedyś wszystko wróci do normy. Dzisiaj właśnie odkryłam, że jakoś tempo poruszania mi się zwolniło. 🤔😁
 
Witajcie dziewczyny, termin mam na 31.05 aktualnie mam 25tc i mam do was pytanie. Czy wasze dzieciaczki w brzuszku też są takie aktywne ? To moja druga ciąża w brzuszku dziewczynka. W pierwszej ciąży z synkiem nie pamiętam żeby był aż tak "ruchliwy". Aktualnie dzidzia mam wrażenie że robi salta w brzuchu aż cały podskakuje 🫣😅wiem że każda ciąża inną ale czy to normalne ? :D pozdrawiam was!☺️
 
Witajcie dziewczyny, termin mam na 31.05 aktualnie mam 25tc i mam do was pytanie. Czy wasze dzieciaczki w brzuszku też są takie aktywne ? To moja druga ciąża w brzuszku dziewczynka. W pierwszej ciąży z synkiem nie pamiętam żeby był aż tak "ruchliwy". Aktualnie dzidzia mam wrażenie że robi salta w brzuchu aż cały podskakuje 🫣😅wiem że każda ciąża inną ale czy to normalne ? :D pozdrawiam was!☺️
Moja dziewczynka też szaleje, zwłaszcza od kilku dni 😁 przeciąga się, kopie, no rewelacja czuć ją tak wyraźnie ❤️
 
Witajcie dziewczyny, termin mam na 31.05 aktualnie mam 25tc i mam do was pytanie. Czy wasze dzieciaczki w brzuszku też są takie aktywne ? To moja druga ciąża w brzuszku dziewczynka. W pierwszej ciąży z synkiem nie pamiętam żeby był aż tak "ruchliwy". Aktualnie dzidzia mam wrażenie że robi salta w brzuchu aż cały podskakuje 🫣😅wiem że każda ciąża inną ale czy to normalne ? :D pozdrawiam was!☺️

W każdej ciąży jest inaczej. U mnie ostatnie dziecko sprawiało wrażenie, że ma ADHD, a teraz zdarzają się dni, że zastanawiam się, czy wszystko w porządku np. jak jestem nadaktywna i odczuwam mniej ruchów. Myślę, że to powód do radości, bo jednak oznaką zdrowia i rozwijania się dziecka. 😀

Jakoś dużo u nas dziewczynek. 😁
 
U mnie miała być dziewczynka, ale jednak po prenatalnych chłopczyk ;) u mnie czasami jest tak że jest dzień gdzie maleństwo szaleje i mam wrażenie że nie spi cały dzień, a na drugi czuje ruchy tylko parę razy i zawsze panikuje czy wszystko jest dobrze
Nie wiem czy to normalne bo to moja pierwsza ciąża.
 
U mnie miała być dziewczynka, ale jednak po prenatalnych chłopczyk ;) u mnie czasami jest tak że jest dzień gdzie maleństwo szaleje i mam wrażenie że nie spi cały dzień, a na drugi czuje ruchy tylko parę razy i zawsze panikuje czy wszystko jest dobrze
Nie wiem czy to normalne bo to moja pierwsza ciąża.

U mnie z kolei na prenatalnych na pewno chłopiec, 100 proc. niby, a na połówkowych dziewczynka wyszła. Liczę, że jeszcze ktoś potwierdzi ostatecznie zanim zdecydujemy się na imię.
 
reklama
U mnie miała być dziewczynka, ale jednak po prenatalnych chłopczyk ;) u mnie czasami jest tak że jest dzień gdzie maleństwo szaleje i mam wrażenie że nie spi cały dzień, a na drugi czuje ruchy tylko parę razy i zawsze panikuje czy wszystko jest dobrze
Nie wiem czy to normalne bo to moja pierwsza ciąża.
Lęk jest niestety wpisany w ciąże wg mnie 😬 też czasami drżałam jak mało czułam, też pierwsza ciąża... Na szczęście teraz moja akrobatka jest większa i chyba dlatego czuję ją intensywnie ☺️
 
Do góry