reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
My tez z mezem czekamy do polowkowych ;) Stwierdzilismy ze nie ma sensu doplacac za dodtakowe USG aby poznac plec 4 tygodnie wzesniej, a poza tym bedziemymieli idelany prezent na swieta, gdyz wizye polowkowa mam 21 grudnia :D I plec jest nam zupelnie obojetna ;)
 
My tez z mezem czekamy do polowkowych ;) Stwierdzilismy ze nie ma sensu doplacac za dodtakowe USG aby poznac plec 4 tygodnie wzesniej, a poza tym bedziemymieli idelany prezent na swieta, gdyz wizye polowkowa mam 21 grudnia :D I plec jest nam zupelnie obojetna ;)
Na drugiej grupie w terminie jestem jedną z pierwszych , a tu u Was jedna z ostatnich :p fajnie widzieć tą rozbieżność w tygodniach. Ja połówkowe będę miała dopiero w połowie stycznia a Wy już szykujecie się na święta :) a jak minęły prenatalne ?
 
Teraz w 13 tygodniu wszystko bylo bardzo dobrze, narzady na miejscu, wlaczono mi bicie serca dziecka po raz pierwszy. Wyniki testu NIPT tez bez zarzutu (brak zespolu Downa itp.) Za 3 tygodnie kolejna wizytaa :) dzieko na obazie i zdjeciach przypomina juz dziecko, zarys twarzy, nosek usta itp sa widoczne :)

Ciagle jest to dla mnie niewarygodne bo ani brzucha nie mam ani ruchow jeszcze nie czuc :)
 
Teraz w 13 tygodniu wszystko bylo bardzo dobrze, narzady na miejscu, wlaczono mi bicie serca dziecka po raz pierwszy. Wyniki testu NIPT tez bez zarzutu (brak zespolu Downa itp.) Za 3 tygodnie kolejna wizytaa :) dzieko na obazie i zdjeciach przypomina juz dziecko, zarys twarzy, nosek usta itp sa widoczne :)

Ciagle jest to dla mnie niewarygodne bo ani brzucha nie mam ani ruchow jeszcze nie czuc :)
A mogłabyś wstawić zdjęcie z 13 tygodnia ? Ciekawa jestem jak już wygląda dzidziuś w tym TC :)

Ja już od dwóch tygodni mam brzuch, musiałam pokupowac większe ubrania 😅 coś za szybko rosne , mam nadzieję , że później zwolni 😅
Tak było tydzień temu COLLAGE_20231103_061241.jpg
 
Cześć :) wiem , że już dosyć późno , wszystkie zdazylyscie się poznać :) Czy jest szansa na dołączenie ? Aktualnie jestem na czerwcowkach , ale możliwe , że poród przesunie się na maj :D z OM wypada 1 czerwca a z USG 28 maj :)
Cześć, a czy ktoś Cię z czerwcowych wyrzuca? U nas też są dziewczyny, którym termin porodu z maja się przesunął na koniec kwietnia i wszystkie zostały z nami. Nikt im nie kazał się przenosić na kwietniowe 😊
 
A mogłabyś wstawić zdjęcie z 13 tygodnia ? Ciekawa jestem jak już wygląda dzidziuś w tym TC :)

Ja już od dwóch tygodni mam brzuch, musiałam pokupowac większe ubrania 😅 coś za szybko rosne , mam nadzieję , że później zwolni 😅
Tak było tydzień temu Zobacz załącznik 1583394
Hej, jasne, tak wyglada moje dziecko :)


1699540148913.png
 
Jeśli mogę napisze jak jest u mnie. Jak tylko dowiedziałam się , że jestem w ciąży , porozmawiałam z szefem , żeby kogoś zaczęli szukać na moje miejsce. Były tygodnie , że czułam się bardzo źle , ale od dwóch tygodni praktycznie nie mam wogole objawów, nie czuje się jakbym była ciąży. Ale do sedna :) w ciazy jest dobrze się czujesz , nie masz obowiązku siedzenia na L4 bo zatrudnili już kogoś na twoje miejsce. Pracujesz ile chcesz i kiedy możesz. Ja wychodzę, przed skończona praca , ale u nas jest dzień , że robimy i po 10-12 godzin. Teraz dwa dni jestem w domu z chora córka. Nikt nie ma nic przeciwko, czekają aż wrócę. A kiedy odejdę to już moja sprawa , nikt nic nie narzuca. Może porozmawiaj na spokojnie z szefem żeby sobie wrogów nie robić.
Dzięki za odpowiedź 🌷. W zasadzie obserwuję co się dzieje i widzę,że już nakręcili się,że odchodzę, wszystkim powiedzieli (w końcu się na to zgodziłam). Wiem,że teraz jak zmienię zdanie to będzie kwas,a tak nie chciałabym się żegnać. Poza tym wciąż mam nieciekawe objawy: mdłości,odruchy wymiotne, żołądek z kamienia... W sobotę będzie 14. tydzień, a postępów z samopoczuciem brak, więc nie mam wyjścia . Wypłata trochę boli,bo to średnia z 12.miesięcy, a ja niedawno miałam 2 podwyżki, więc do średniej wliczają się też te słabsze wypłaty. No trudno... Zaczynam przechodzić żałobę na samą myśl bez pracy, bo naprawdę ją lubię. Muszę się z tym oswoić 🥴
 
reklama
Właśnie apropos brzuszka, już u mnie trochę odstaje,ale to chyba ten skok - między 13-14 tygodniem dzidzia rośnie o 100% 😲🥰
A u Was?
 
Do góry