reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2024

Dziewczyny, które miały prenatalne w poprzednich ciążach - czy lekarz wykonujący usg dawał wam jakieś wstępne informacje jak dzieciątko, czy po prostu czeka się na wynik usg+pappa w postaci prawdopodobienstwa i koniec? Jak to właściwie wygląda? Nie wiem jak dam radę z tą niepewnością, bo na wynik czeka się ok. Tygodnia 🤔
W trakcie usg lekarz sprawdza np. obecność kości nosowej, przezierność karkową, budowę narządów wewnętrznych i te właśnie rzeczy w głównej mierze wskazują na to czy dziecko nie ma wad. Myślę, że sprawdzając te parametry na bieżąco podczas badania powinien Ci mówić jak wygląda sytuacja. Jeżeli nawet pappe będziecie omawiali w innym terminie to poprostu ona poszerzy tę informację i wyliczy prawdopodobieństwo wystąpienia chorób.
 
reklama
Jestem już po wizycie. Wychodzi 7 tydzień. Serduszko bije jak trzeba. Termin porodu na 29.05. Dostałam skierowanie na badanie. Ze względu ze miałam cukrzycę w poprzedniej ciąży mam też zrobić krzywą cukrową
 
reklama
Do góry