reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Ja na razie więcej zwracam i wiec jeszcze sie w jeansy mieszczę, zamierzam się mieścić do prawie końca listopada aż w pracy powiem, ale coś czuje ze może być różnie
 
Tez się zastanawiam. Bo mam mega problem z piciem wystarczającej ilości wody, przez mdłości i wymioty. Czy mogę sie zapisać do rodzinnego albo w medicover do położnej żeby mi jakaś kroplówkę zapisała by się nie odwodnić?
 
Ja mam na początku 13tc
12+2 dokładnie. tak mi powiedziała babka ze szpitala w którym się umawiałam na te badania, że wcześniej lepiej nie robić bo mniej widać. Ona w zasadzie zapytała się o 1 dzień OM i sama sobie wyliczyła termin badania i mnie poinformowała kiedy mam przyjść. Badanie na Polnej w Poznaniu.
 
Och czyli <35 r.ż usg jest platne...Chwała pakietom od prywatnych ubezpieczycieli, wstępny koszt posiadania dziecka spada znacząco 😅 i mniej użerania z czekaniem w kolejkach.

U mnie 8+4, serducho widziałam i czekam na przyszły czwartek - będzie równo 10 tyg i jak lekarka potwierdzi że jest ok, to z radością ujawnię się przyjaciółce 🤩

U mnie +1kg na wadze i choć w jeansy wchodzę, to nie jest mi jakoś super wygodnie ;) Ale ostatnie 2 tyg to obżarstwo, obstawiam że to tluszczyk:D Przy pustym zoladku mnie mdli więc jem na potęgę, muszę się opanować haha :D
to idziemy równo bo u mnie też 8+4 i wizyta dopiero za 3 tyg. i wtedy powiemy rodzicom 😍
 
12+2 dokładnie. tak mi powiedziała babka ze szpitala w którym się umawiałam na te badania, że wcześniej lepiej nie robić bo mniej widać. Ona w zasadzie zapytała się o 1 dzień OM i sama sobie wyliczyła termin badania i mnie poinformowała kiedy mam przyjść. Badanie na Polnej w Poznaniu.
A czy można w takim wypadku zrobić to w 13/14 tygodniu? Od 11/12 (zależy jak ktoś liczy) nie będzie mnie w kraju i zastanawiam się jak ugryźć temat. Będę jeszcze uzgadniała to z ginekologiem ale pytam już teraz z ciekawości
 
Tez się zastanawiam. Bo mam mega problem z piciem wystarczającej ilości wody, przez mdłości i wymioty. Czy mogę sie zapisać do rodzinnego albo w medicover do położnej żeby mi jakaś kroplówkę zapisała by się nie odwodnić?
A myślałaś o lekach? Mi dziś zapisała i mówiła, że są nowe i bezpieczne. W poprzedniej ciąży jeszcze ich nie było
 
reklama
A czy można w takim wypadku zrobić to w 13/14 tygodniu? Od 11/12 (zależy jak ktoś liczy) nie będzie mnie w kraju i zastanawiam się jak ugryźć temat. Będę jeszcze uzgadniała to z ginekologiem ale pytam już teraz z ciekawości
z tego co widziałam na stronie NIFTY to można najwcześniej w 10tc aż do 24tc, ale najlepiej niech Ci lekarz powie :)

 
Do góry