reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
W ciąży z córką lekarka mi zakazała współżyć w pierwszym semestrze, ponieważ były plamienia. W tej ciąży też domówiliśmy się z mężem poczekać chociażby do końca pierwszego semestra. Jeśli nie całą ciążę, bo czeka mnie pessar albo szew na szyjce, z powodu przebytych dwóch przedwczesnych rodów w 22/23 tygodniach
 
Dziewczyny, które bierzecie duphaston, jaki miałyście progesteron? Znalazłam wytyczne z laboratorium, w którym mi badano proga w styczniu, i w pierwszym semestrze musi być 35-141 nmol/l. W piątek oddałam krew na badanie, czekam rezultatu i boję się, że będzie znowu za mało :eek:
 
Dziewczyny, które bierzecie duphaston, jaki miałyście progesteron? Znalazłam wytyczne z laboratorium, w którym mi badano proga w styczniu, i w pierwszym semestrze musi być 35-141 nmol/l. W piątek oddałam krew na badanie, czekam rezultatu i boję się, że będzie znowu za mało :eek:
Duphaston nie wychodzi we krwi.
 
Dziewczyny może mam nie typowe pytanie ale jak u was z współżyciem, bo lekarz mi mówi, że nie ma przeciwwskazań ale wiadomo, że teraz trzeba ostrożniej i delikatniej. Ale zaś na necie różnie czytam. Nawet w apce znalazłam artykuł, że nasienie przedostane się do wewnątrz moze grozić poronieniem, bo nasienie ma hormony i prostaglandyny. Zaraz przestanę wszystko czytać 🙈
Co za bzdury. Można współżyć, jeśli nie lekarz nie zaleci inaczej, współżycie w ciąży bez prezerwatywy jest wręcz wskazane.
 
Dziewczyny może mam nie typowe pytanie ale jak u was z współżyciem, bo lekarz mi mówi, że nie ma przeciwwskazań ale wiadomo, że teraz trzeba ostrożniej i delikatniej. Ale zaś na necie różnie czytam. Nawet w apce znalazłam artykuł, że nasienie przedostane się do wewnątrz moze grozić poronieniem, bo nasienie ma hormony i prostaglandyny. Zaraz przestanę wszystko czytać 🙈
My się wstrzymaliśmy do pierwszej wizyty, chce się zapytać jutro gin czy nie ma przeciwwskazań niby można ale wolę zapytać
 
Dziewczyny, które bierzecie duphaston, jaki miałyście progesteron? Znalazłam wytyczne z laboratorium, w którym mi badano proga w styczniu, i w pierwszym semestrze musi być 35-141 nmol/l. W piątek oddałam krew na badanie, czekam rezultatu i boję się, że będzie znowu za mało :eek:
Biorę dupka ale mi gin nie kazała robić badania
 
reklama
Do góry