reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Wpadam tu z doskoku. Jutro śpimy w naszym domu pierwszą noc 💪 zapisałam się na następną wizytę na 28.09 do nowego lekarza. @Brownie1992 możesz mi ten temrin wizyty dopisać w kalendarzu 😎Miałam prowadzić ciążę u swojej ginekolog w Krakowie, ale jednak będę zmieniać na bliżej miejsca zamieszkania. Stwierdziłam że 1.5 godz w jedną stronę to trochę daleko. A tych wizyt głównej zima trochę będzie. I chyba lepiej mieć w razie czego bliżej swojego lekarza. Jeszcze zastanawiam się czy nie robić miksu z NFZ żeby mieć badania za darmo. Ale trochę mnie zniechęca polowanie na wolne terminy.
 
Mam pytanie do Was 👋 Chciałabym prowadzić ciążę prywatnie, ale podstawowe badania krew, mocz robić jednak na NFZ. Jak to technicznie rozwiązać? Powinnam mieć też ginekologa na NFZ? Czy rodzinny może mi wystawić skierowanie na takie badania (na jakiej podstawie)?
Rodzinny nie może na wszystkie, wiec najlepiej się zgłosić do ginekologa na NFZ
 
Wpadam tu z doskoku. Jutro śpimy w naszym domu pierwszą noc 💪 zapisałam się na następną wizytę na 28.09 do nowego lekarza. @Brownie1992 możesz mi ten temrin wizyty dopisać w kalendarzu 😎Miałam prowadzić ciążę u swojej ginekolog w Krakowie, ale jednak będę zmieniać na bliżej miejsca zamieszkania. Stwierdziłam że 1.5 godz w jedną stronę to trochę daleko. A tych wizyt głównej zima trochę będzie. I chyba lepiej mieć w razie czego bliżej swojego lekarza. Jeszcze zastanawiam się czy nie robić miksu z NFZ żeby mieć badania za darmo. Ale trochę mnie zniechęca polowanie na wolne terminy.
Ja do swojej mam 70km ale nie zmieniam bo u mnie w okolicy to nie ma nikogo dobrego 🙊 też szukam kogoś na NFZ dla badań ale terminy dopiero na listopad 😰
 
reklama
Dziewczyny jak wasze piersi? W poprzedniej ciąży dzień po spodziewanej miesiączce bolały strasznie a teraz lekko tylko skutki i znów panika. Ja to bym była chyba spokojna jakby mnie cycki bolały, bym wymiotowała i widziała zarodek z serduszkiem 🤣🤣😅😅🥰🥰🥰
 
Ostatnia edycja:
Do góry