reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Boję się jutrzejszej wizyty ale to raczej przez to że miesiąc temu tam byłam i się dowiedziałam że muszę czekać na poronienie. Chcę tylko dowiedzieć się że jest serduszko i że tym razem wszystko się prawidłowo rozwija. A spokój przyjdzie po prenatalnych 🫣
Rozumiem Cię, ale trzeba być dobrych myśli 😍 trzymam mocno kciuki!
 
reklama
Ja też czekam na wizytę i dopiero będę się cieszyć. Póki co "reakcja obronna" tak mam od dawna i się nie identyfikuje jeszcze z byciem w ciąży żeby później szybciej stanąć na nogi gdyby co. Życzę wszystkiego dobrego :)
Mi moja położna powiedziała ze to tak nie działa. Ze później to co najwyżej będziemy żałować ze nie poświeciliśmy dziecku całego czasu który mogliśmy jak było z nami choćby w brzuszku a wcale mniej nie będzie nas przez to bolało. I trochę się z tym zgadzam :).
 
Mi moja położna powiedziała ze to tak nie działa. Ze później to co najwyżej będziemy żałować ze nie poświeciliśmy dziecku całego czasu który mogliśmy jak było z nami choćby w brzuszku a wcale mniej nie będzie nas przez to bolało. I trochę się z tym zgadzam
Możliwe. To moje pierwsze doświadczenie i reaguje "jak zawsze". Oby każda z Nas doczekała rozwiązania :)
 
Jeśli chodzi o wiek, to stara byłaś, ale 30 lat temu 😀 teraz już się tak nie patrzy, ja mam 34 lata i mi ginekolog powiedziała, ze „lepiej się starać, póki pani jest młoda” 😄
Lubię Twoją ginekolog :D
Zauważyłam, że po 15.09 jakiś zastój 🤪 może jeszcze ktoś dołączył do Nas. Ja trochę szukałam tej grupy, bo nie wiem czemu wyszukanie pokazuje każdy mc do kwietnia włącznie.
Mi by wychodziło jakoś 19, ale to z pierwszej lepszej apki. Zobaczymy co powie lekarz.
 
Do kiedy zamierzacie nosić wasze starszaki wiążące 13/14kg obecnie? Mój ma teraz totalną mamozę i do nikogo nie chce na dłużej niż krótki przytulas. U mnie na rękach mu najlepiej, a się naczytałam o zbytnim dźwiganiu i mam obawy. Ale też chcę mu dać teraz tyle uwagi ile chce, bo za niedługo to się przecież skończy.
Ja tyle ile będę się dobrze czuła i nie będzie mi nic dolegać to będę nosić, bo niestety taki egzemplarz mi się trafił co bardzo lubi być noszony i donośnie daje o tym znać 🙃 Z reszta nie ma nawet 1,5 roku to ciężko wytłumaczyć czemu nie podniosę 😉
A poziom żelaza ferrytyny masz Ok ?

Ja to dziś pobiłam swój rekord nocnej potliwości normalnie cały mój ślad na pościeli z potu 😅
Jestem ciekawa jak z żelazem w tej ciąży, bo w poprzedniej od połowy do końca musiałam brać feroplex 🤔 Pewnie znowu mnie czeka suplementacja.
My wczoraj zawieźliśmy ekspres do kawy do naprawy. Dziś wstaje rano i nie mam jak wypić kawy 🙄 ale warto być pomysłowym, zmieliłam kawę w Thermomixie i spokojny poranek za mną 😄
Ja zawsze mielę kawę w TM 😁 nawet jest program do tego 😉

Wczoraj mnie wieczorem zmuliło po całym dniu, gdzie wstałam o 5.35 i do wieczora latałam za córka 🤪 Nie chciała zasnąć i jak się jej w końcu udało to sama zasnęłam i obudziłam się o 23.10 🤦‍♀️

Mam wyniki z wczoraj - TSH - 1.83, wiec ani mało ani dużo chyba 😅 Progesteron raczej bez szału, ale w normie -15.12 nmol/L. W pierwszej ciąży ani razu nie badałam, teraz tak z ciekawości wzięłam do kompletu. Zobaczymy czy lekarz coś powie - wizyta dzisiaj na 19.20 🫣
 
reklama
Ja tyle ile będę się dobrze czuła i nie będzie mi nic dolegać to będę nosić, bo niestety taki egzemplarz mi się trafił co bardzo lubi być noszony i donośnie daje o tym znać 🙃 Z reszta nie ma nawet 1,5 roku to ciężko wytłumaczyć czemu nie podniosę 😉

Jestem ciekawa jak z żelazem w tej ciąży, bo w poprzedniej od połowy do końca musiałam brać feroplex 🤔 Pewnie znowu mnie czeka suplementacja.

Ja zawsze mielę kawę w TM 😁 nawet jest program do tego 😉

Wczoraj mnie wieczorem zmuliło po całym dniu, gdzie wstałam o 5.35 i do wieczora latałam za córka 🤪 Nie chciała zasnąć i jak się jej w końcu udało to sama zasnęłam i obudziłam się o 23.10 🤦‍♀️

Mam wyniki z wczoraj - TSH - 1.83, wiec ani mało ani dużo chyba 😅 Progesteron raczej bez szału, ale w normie -15.12 nmol/L. W pierwszej ciąży ani razu nie badałam, teraz tak z ciekawości wzięłam do kompletu. Zobaczymy czy lekarz coś powie - wizyta dzisiaj na 19.20 🫣
To czekamy co powie ! Daj znać;) napisz mi do jakiego lekarza chodzisz w trójmiejscie ;D
 
Do góry