reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

No ja też 😁 juz prawie tydzień
Pisałam chyba na innym wątku o swojej koleżance, która ma obcy mej duszy, ale bardzo przeze mnie podążany luz życiowy. Obecnie jest w drugiej ciąży (chyba 5 miesiąc) i w obu przypadkach jak stwierdzili, że chcą ciąży, to po prostu się przestali zabapieczać. O obu ciążach dowiedziała się okolo 7-8 tygodnia, kiedy już brak okresu nie dało się za ardzo zwalić na niereguralne cykle. W obu przypadkach na luzie poszła lekarza w 8 tygodniu, bez mierzenia bety, po jednym pozytywnym teście ciążowym. Ouerwsza dziewczynka zdrowa jak koń, drugie dziecko wszystko wskazuje, że też. Ona się nie stresuje, że może chore, że może poronić. Przecież wszystko będzie dobre, badnia robi, ale bez spiny.

Zazdroszczę jej szaleńczo tego nastawienia i luzu, ale jest on dla mnie nieosiągalny :D
 
reklama
Pisałam chyba na innym wątku o swojej koleżance, która ma obcy mej duszy, ale bardzo przeze mnie podążany luz życiowy. Obecnie jest w drugiej ciąży (chyba 5 miesiąc) i w obu przypadkach jak stwierdzili, że chcą ciąży, to po prostu się przestali zabapieczać. O obu ciążach dowiedziała się okolo 7-8 tygodnia, kiedy już brak okresu nie dało się za ardzo zwalić na niereguralne cykle. W obu przypadkach na luzie poszła lekarza w 8 tygodniu, bez mierzenia bety, po jednym pozytywnym teście ciążowym. Ouerwsza dziewczynka zdrowa jak koń, drugie dziecko wszystko wskazuje, że też. Ona się nie stresuje, że może chore, że może poronić. Przecież wszystko będzie dobre, badnia robi, ale bez spiny.

Zazdroszczę jej szaleńczo tego nastawienia i luzu, ale jest on dla mnie nieosiągalny :D
Ja taki luz miałam w pierwszej ciąży. W sumie poprzednio też tak na luzie podchodziłam ale spokój się zburzył po poronieniu. Chociaż może jak jutro usłyszę że wszystko jest ok to luz wróci. Mam przynajmniej taką nadzieję że będę się znów mogła w spokoju cieszyć ciążą. 💪
 
Ja przez to ze miałam IO i hiperglikemii i jie umiałam tych metformin łykać to na dietę przeszłam i ćwiczenia i ładnie mi wszystko się poprawiło nawet nadciśnienie udało mi się wycofać. A wszystko przez lek przed połykaniem XD
oo też bym tak chciała nie chcę brać tych tabletek są straszne do połykania :oops:
 
mnie do słodkiego nie ciągnie teraz na szczeście bo mnie mdli zaraz 😟 i staram się bardzo ograniczać może raz w tygodniu zjem ciasto
Mnie wczoraj wieczorem pociągnęło do klasycznego dania ciężarnej zjadłam śledzie w occie i tego chleb z miodem 🥰 jeszcze się Pepsi do mnie uśmiechała, ale stwierdziłam że będę mieć litość dla moich flaczków więc zapilam to kawą zbożową z mlekiem 🥰 dziś mnie bolą cycki ale to raczej nie od śledzi 🤣
 
reklama
Mnie wczoraj wieczorem pociągnęło do klasycznego dania ciężarnej zjadłam śledzie w occie i tego chleb z miodem 🥰 jeszcze się Pepsi do mnie uśmiechała, ale stwierdziłam że będę mieć litość dla moich flaczków więc zapilam to kawą zbożową z mlekiem 🥰 dziś mnie bolą cycki ale to raczej nie od śledzi 🤣
hahah omg ale mieszanka to dziś powinny być wymioty 😂 u mnie równowaga wczoraj nektarynki wchodziły jak złoto ale też musiałam trochę chipsów paprykowych zjesc 😂
 
Do góry