reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Przez te wizyty dziś (bo mała miała tez szczepienie) zapomniałam, czy brałam suplementy dziś rano 🤔
Też często zapominam czy brałam 😆
Ja mam ten problem, że biorę o różnych porach. Bo pilnuję żeby brać do posiłku i czasami zapomnę, więc czekam do kolejnego 😆
Brałam w sumie do tej port tylko neofolic i omegę w płynie :D wczoraj zakupiłam prenatal uno bo na stronie apteki jest napisane ze można otwierać ;D
Też łykam prenatal uno + prenatal dha

Miałam kilka dni spokoju od mdłości, momentami to nawet zapominałam, że jestem w ciąży 😆 wczoraj wieczorem znów mi było źle, a po 5 obudziły mnie takie zawroty głowy. Nie mogłam leżeć, zrobić szybszego ruchu, w końcu zwymiotowałam. Ale dalej jak szybciej się ruszę lub schylę to kręci mi się w głowie. Właśnie nie byłam w stanie umyć twarzy nad umywalką 🥴
 
Miałam kilka dni spokoju od mdłości, momentami to nawet zapominałam, że jestem w ciąży 😆 wczoraj wieczorem znów mi było źle, a po 5 obudziły mnie takie zawroty głowy. Nie mogłam leżeć, zrobić szybszego ruchu, w końcu zwymiotowałam. Ale dalej jak szybciej się ruszę lub schylę to kręci mi się w głowie. Właśnie nie byłam w stanie umyć twarzy nad umywalką 🥴
A poziom żelaza ferrytyny masz Ok ?

Ja to dziś pobiłam swój rekord nocnej potliwości normalnie cały mój ślad na pościeli z potu 😅
 
to tak jak ja, te suplementy to jeszcze spoko ale metformine musze dzielić na 4 części 😂
Ja przez to ze miałam IO i hiperglikemii i jie umiałam tych metformin łykać to na dietę przeszłam i ćwiczenia i ładnie mi wszystko się poprawiło nawet nadciśnienie udało mi się wycofać. A wszystko przez lek przed połykaniem XD
 
reklama
Do góry