reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2023

Lekarz mi odradził, stwierdził ze jak się niepotrafiących z tego korzystać to nie powinniście tego używać 🤷‍♀️

Ale ja chyba zwariuje , ciagle się przejmuje.

W pierwszej ciazy nie miałam takiego stresu, a teraz ciągłego tym myśle :(
Ja uzyłam kilka razy aby pokazać rodzicom i chłopakowi i wtedy jak mało się ruszała. Podobno nie ma przeciwwskazań. Mojej kolezance uratowało to dziecko bo słuchała juz pod koniec i serce biło wolniej i gdyby nie to ,urodziłaby martwe. A co nadal się nie rusza? Według mnie powinnas isc do lekarza jak najszybciej.
 
reklama
Ja uzyłam kilka razy aby pokazać rodzicom i chłopakowi i wtedy jak mało się ruszała. Podobno nie ma przeciwwskazań. Mojej kolezance uratowało to dziecko bo słuchała juz pod koniec i serce biło wolniej i gdyby nie to ,urodziłaby martwe. A co nadal się nie rusza? Według mnie powinnas isc do lekarza jak najszybciej.
Pewnie, ze jakby się nie ruszał to już dawno byłabym u lekarza, straszna panikarstwo ze mnie :) Mały się rusza tylko mniej intensywnie niż wcześniej. Rozmawiałam z położna powiedziała ze po 28 tygodniu ruchy dziecka są mniej wyczuwalne i jeśli do 2h po śniadaniu, obiedzie i kolacji jest mniej niż 10 ruchów to wtedy należy umówić się na wizytę :)
 
Pewnie, ze jakby się nie ruszał to już dawno byłabym u lekarza, straszna panikarstwo ze mnie :) Mały się rusza tylko mniej intensywnie niż wcześniej. Rozmawiałam z położna powiedziała ze po 28 tygodniu ruchy dziecka są mniej wyczuwalne i jeśli do 2h po śniadaniu, obiedzie i kolacji jest mniej niż 10 ruchów to wtedy należy umówić się na wizytę :)
W takim razie masz spokojną dzidzie 😋 nie to co mój szogun 😂 jak po urodzeniu też taka będzie dzika to oszaleje 😂🥰
 
Hej czy macie już kupione wózki? Byłam w sklepie ilość do wyboru ogromna. Polecany wózek to moon resea s edition wg sprzedawcy. Czy któraś ma ten wózek 2w1 i może przekazać swoją opinię albo polecić inny?
 
Czy macie już gotowe wyprawki? :)
Ja narazie skupuje ubranka jak coś mi, wyjątkowego wpadnie w oko.
Mam dużo rzeczy po starszym synu i muszę zacząć segregacje powoli . Bo czas szybko leci 😁
 
mam eurocart crox pro po 2,5 rocznym synku, dokupilam tylko gondolę. ja polecam ze względu na małą wagę i to że jest zgrabny- jestem malutka, drobna.
ciężko wybrać wózek, musisz wiedzieć jak będziesz z niego korzystać, po jakich drogach jeździć, jaka poru roku itd.😉

wyprawkę w sumie mam, jeszcze jakieś drobne rzeczy typu kapcie na szpital i parę mini kosmetyków typu żel pod prysznic, potem od razu wyrzuce opakowania bo ostatnio miałam problem z domknięciem torby 😆 nie wiem jakim cudem 🤔 od marca czeka mnie pranie i prasowanie. wiem że wcześnie, ale ostatnio w 8 miesiącu już nie miałam na nic sił i stój przy desce i prasuj całe sterty 🥴
 
Hej czy macie już kupione wózki? Byłam w sklepie ilość do wyboru ogromna. Polecany wózek to moon resea s edition wg sprzedawcy. Czy któraś ma ten wózek 2w1 i może przekazać swoją opinię albo polecić inny?
Tych wózków jest tak dużo na rynku…
Ja Ci powiem z mojego doświadczenia :) Kupiłam wózek biorąc pod uwagę cenę, jakość i design ( było to dla mnie bardzo ważne, żeby mi się podobał wizualnie :), lekkość )
Uważam, ze nie ma co inwestować ze dużo, pamiętaj, że w samej gondoli dziecko jeździ krótko, wiec warto się skupić głównie na spacerowce :) Ważne, żeby była lekka, zwrotna i żeby dobrze się składała ( u mnie to było ważne żeby zajmowała mało miejsca w aucie i ze jak byłam sama z małym mogłam jedna ręka złożyć wózek ) :)
 
No zmotywowałyście mnie dziewczyny z tym kompletowaniem wyprawki. Mam w planie pakować się w połowie marca ale już dzięki Wam przynajmniej dzisiaj wzięłam się za listę i mam przygotowane wszystkie koszyki na necie z higieniczno-kosmetycznymi rzeczami. Z ciuchami dla siebie (koszula do karmienia, biustonosz do karmienia itp) czekam na 8 marca - liczę na promki :D a duzych rzeczy typu wózki, łóżeczka itp nie potrzebuje bo są po starszaku. Także planowo za 2 tygodnie wyprawka będzie skompletowana, a walizka w gotowości (z nadzieją, że nie będzie potrzebna jeszcze kolejne 1,5-2 miesiące)
 
reklama
głowa będzie spokojniejsza jak już wszystko będzie przygotowane🙂

mnie koszule zostały po poprzednim porodzie, staniki też, ale jak będzie z karmieniem tym razem to nie wiem więc jeszcze nie inwestowałam w nic porządnego na dzień. narazie mam dwa do spania i już niestety idą w ruch 🫣
 
Do góry