reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Acardu nie brałam a duphaston przy częstych krwawieniach odstawiłam ok 16 tyg. na prośbę lekarza - w pierwszej ciąży.
Polecam detektor Angels sound też odkupiony chyba z olx, po ciąży poszedł w świat 🙂
 
reklama
Acardu nie brałam a duphaston przy częstych krwawieniach odstawiłam ok 16 tyg. na prośbę lekarza - w pierwszej ciąży.
Polecam detektor Angels sound też odkupiony chyba z olx, po ciąży poszedł w świat 🙂
Ja właśnie czekam na ten detektor, ma przyjechać jutro : )
Mam nadzieję, że będzie dobrze, ciągle się stresuję w ciąży. No, ale po przejściach chyba ciężko o spokój.

W czwartek mam prenatalne w szpitalu 😵‍💫
 
Moja lekarka wspominała ostatnio, że (o ile dobrze pamiętam) około 16 tc prawdopodobnie będziemy odstawiać.
Ja biorę progesteron besins doustnie 2 x dziennie.
Mi kazał odstawiać po 12t.c. Słyszałam właśnie, że teraz podają do 16t.c., nie wiem czy teraz szukać lekarza żeby mi przepisał dalej czy odpuścić...ehh mówią, że ciąża piękny czas ale co stresu kosztuje to nasze. Dzisiaj przy prenatalnych mi aż ciśnienie skoczyło choć jestem niskociśnieniowcem. Wszystko ok, ale sam lekarz oglądał oglądał i nic nie mówił i człowiek tylko się zastanawiał czy ok czy coś nie tak.
 
Dobra dziewczyny, które nie załapały się na listę prywatnego wątku, a chcą tam być. Będę aktualizowała obecną listę, więc proszę o info, jeśli chcecie się dopisać.
To już raczej będzie ostatnia szansa dopisania się, bo wchodzimy tam na prywatne tematy i chcemy mieć zaufane grono :)
Jeżeli jest możliwość to ja też :)
 
Cześć dziewczyny. Jestem w z czerwcowych mam ale mam pytanie do was bo pewnie jesteście już w trakcie badań prenatalnych. Kiedy najlepiej się umówić ? Czy pomiędzy 12+3 a 13+3 będzie okej do wykonania badań prenatalnych? Dziękuje za info
 
Cześć dziewczyny. Jestem w z czerwcowych mam ale mam pytanie do was bo pewnie jesteście już w trakcie badań prenatalnych. Kiedy najlepiej się umówić ? Czy pomiędzy 12+3 a 13+3 będzie okej do wykonania badań prenatalnych? Dziękuje za info
Myślę, że najlepiej po 12 tyg (12+0), wtedy gdyby coś masz jeszcze czas na powtórzenie badania (jakby maluszek nie współpracował), a nie jest już taki malutki jak w 11+0 :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem w z czerwcowych mam ale mam pytanie do was bo pewnie jesteście już w trakcie badań prenatalnych. Kiedy najlepiej się umówić ? Czy pomiędzy 12+3 a 13+3 będzie okej do wykonania badań prenatalnych? Dziękuje za info
Ja właśnie wróciłam z badań.
Myślę, że tak jak Ellie2021 napisała po 12+0.
Mnie w szpitalu umówili na 13+0, czyli dziś i wydaje mi się, że dla nich to optymalny termin.
Z tym, że maluch okazał się większy o 6 dni, także w sam raz się zmieściłam w widełkach : )
 
Do góry