reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2023

Ja właśnie wróciłam z badań.
Myślę, że tak jak Ellie2021 napisała po 12+0.
Mnie w szpitalu umówili na 13+0, czyli dziś i wydaje mi się, że dla nich to optymalny termin.
Z tym, że maluch okazał się większy o 6 dni, także w sam raz się zmieściłam w widełkach : )
Czy wcześniej dziecko też było większe niż wypadałoby z terminu miesiączki? Jestem umówiona na 13+1 i teraz zaczęłam się lekko stresować 😅
 
reklama
Póki co wszystko jest ok. Serduszko, nerki, pęcherz moczowy, pępowina, żołądek, główka, rączki i nóżki: )
Za tydzień odbieram wyniki z krwi i będę miała omówienie z genetykiem.
Jeśli wyniki będą ok, to tyle.

Ale stres był, od 5:30 nie śpię 😆
Nie wiem czy teraz będę miej zestresowana... pewnie przez kilka dni ...albo godzin ; )
 
Hej dziewczyny,
Czy któraś z Was zostaje na publicznym forum? Nie chce dołączać do prywatnego bo średnio interesuje mnie życie innych ;) zależy mj raczej na uzyskaniu konkretnych informacji :)
Ogólnie to przez miesiąc nie czytałam forum (mialan planienia, więc postanowiłam że wrócę tutaj dopiero po 12tyg) :)
Obecnie 12+2 i 03.11 mam badania prenatalne. Zrobiłam już testy nifty pro (w tym chorym kraju chciałam wiedzieć wcześnie czy moje dziecko jest chore, abym mogła ewentualnie wyjechać za granicę). Na szczescie urodze zdrowego synka 🥰

Ale od miesiąca mam problem z bakteriami w moczu, posiew wychodzi negatywny a baterie nadal są. Czy któraś z Was ma taki problem?
 

Załączniki

  • received_414274827575643.jpeg
    received_414274827575643.jpeg
    127,5 KB · Wyświetleń: 45
Hej dziewczyny,
Czy któraś z Was zostaje na publicznym forum? Nie chce dołączać do prywatnego bo średnio interesuje mnie życie innych ;) zależy mj raczej na uzyskaniu konkretnych informacji :)
Ogólnie to przez miesiąc nie czytałam forum (mialan planienia, więc postanowiłam że wrócę tutaj dopiero po 12tyg) :)
Obecnie 12+2 i 03.11 mam badania prenatalne. Zrobiłam już testy nifty pro (w tym chorym kraju chciałam wiedzieć wcześnie czy moje dziecko jest chore, abym mogła ewentualnie wyjechać za granicę). Na szczescie urodze zdrowego synka 🥰

Ale od miesiąca mam problem z bakteriami w moczu, posiew wychodzi negatywny a baterie nadal są. Czy któraś z Was ma taki problem?
Może to zanieczyszczenie próbki przy pobieraniu materiału? Może to bakterie np z okolicy cewki moczowej?

A masz też azotyny lub leukocyty powyżej normy? Z tego co się orientuję, to przy bakteriach w pęcherzu powinny być podniesione te wartości.
 
Może to zanieczyszczenie próbki przy pobieraniu materiału? Może to bakterie np z okolicy cewki moczowej?

A masz też azotyny lub leukocyty powyżej normy? Z tego co się orientuję, to przy bakteriach w pęcherzu powinny być podniesione te wartości.
Tak mam podniesione leukocyty :( robię badania moczu co dwa tygodnie i za każdym razem wychodzą bakterię, a posiew negatywny.
Teraz czekam na kolejny wynik posiewu i w poniedzialek man wizytę u nefrokoga.
 
reklama
Póki co wszystko jest ok. Serduszko, nerki, pęcherz moczowy, pępowina, żołądek, główka, rączki i nóżki: )
Za tydzień odbieram wyniki z krwi i będę miała omówienie z genetykiem.
Jeśli wyniki będą ok, to tyle.

Ale stres był, od 5:30 nie śpię 😆
Nie wiem czy teraz będę miej zestresowana... pewnie przez kilka dni ...albo godzin ; )
U mnie wyniki z krwi za 3 tygodnie 😳 beznadziejnie...do tego lekarz prawie nic nie powiedział na USG, dopiero pielęgniarki powiedziały, że jak nic nie mówił to znaczy że dobrze 😐
 
Do góry