reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja biorę jakoś od 5 tc w dawce 150. Do tej pory nie miałam żadnych plamień.
A biorę też zastrzyki z heparyny.
Jestem w 13 tc.
To masz maksymalne działanie przeciwkrzepliwe, dobrze słyszeć, że nic się nie dzieje. Mi się w głowie ubzdurało, że przy takim rozrzedzeniu krwi to dostanę krwawień.
 
reklama
To masz maksymalne działanie przeciwkrzepliwe, dobrze słyszeć, że nic się nie dzieje. Mi się w głowie ubzdurało, że przy takim rozrzedzeniu krwi to dostanę krwawień.
Miałam te same obawy co Ty : )
I jeszcze inne : )
Bałam się brać, zwłaszcza 150, ale mam bardzo dobrą lekarkę, więc po prostu jej zaufałam.
 
Hej, nie wiem czy ktoś się jeszcze odezwie bo widzę, że wątek ogólnodostępny wygasa..w każdym razie ja z pytaniem czy są dziewczyny, które muszą brać acard i czy wszystko jest ok? Też mam termin majowy, dokładnie 9 maj no i niestety mam wskazania do acardu. Wiem, że ma chronić przed zatruciem ciążowym ale boję się żeby nie dostać od niego jakiegoś krwotoku.
Ja biorę Acard 150 i heparynę 0.4 od owulacji przez całą coaze az do końca połogu. Acardnodstawiony bedzie blisko 34 tc. ☺ U mnie wszystko ok. Jedynie teraz mi się plamienia zaczęły. Chyba pękają mi naczynka.
 
Hej, nie wiem czy ktoś się jeszcze odezwie bo widzę, że wątek ogólnodostępny wygasa..w każdym razie ja z pytaniem czy są dziewczyny, które muszą brać acard i czy wszystko jest ok? Też mam termin majowy, dokładnie 9 maj no i niestety mam wskazania do acardu. Wiem, że ma chronić przed zatruciem ciążowym ale boję się żeby nie dostać od niego jakiegoś krwotoku.
Je biore acard od początku ciąży u wszystko Ok 🤍
 
Hej, nie wiem czy ktoś się jeszcze odezwie bo widzę, że wątek ogólnodostępny wygasa..w każdym razie ja z pytaniem czy są dziewczyny, które muszą brać acard i czy wszystko jest ok? Też mam termin majowy, dokładnie 9 maj no i niestety mam wskazania do acardu. Wiem, że ma chronić przed zatruciem ciążowym ale boję się żeby nie dostać od niego jakiegoś krwotoku.
Hej ja jestem 13tc po prenatalnych moj ginekolog powiedział że acard odstawiam ale heparynę mam do rozwiązania a termin 30.04. Na ten moment jest dobrze ufam prowadzącemu.
 
reklama
Do góry