reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Dziewczyny, a czy któraś jest już na L4? Pracuje w przedszkolu i przyznam szczerze, że praca jest dla mnie coraz bardziej ciężka... Doktor chcę bym od przyszłego tygodnia była już na L4, a mi trochę głupio że już.
Ja jestem na L4 drugi tydzień. Nudności, wymioty i nerwy w pracy przekonały mnie, że czas zwolnić
 
reklama
Lekarz nie miał USG w gabinecie więc nie wiem czy z bobo wszystko ok. Zbadał mnie na fotelu. Aktualnie nie ma krwawienia i tyle wiem. W ogóle nie wiem czy powinien mnie tak badać? Naciskać na brzuch? Beznadziejny ten lekarz w enel med 😭😭😭

Nie lepiej jechac z krwawieniem na IP niz do niepewnego lekarza?

Ja bym zeswirowala nie wiedzac na czym stoje.

Oczywiscie mocno trzymam kciuki! Bo moglo zabrzmiec to arogancko a nie mam takiego zamiaru.
 
Robiłaś wcześniej NIPT? Ja tu dopiero na forum się dowiedziałam, że coś takiego jest i chciałam iść jak najwcześniej, ale ten post, że w 10tc wyniki mogą być niemiarodajne zbił mnie z tropu...
Tak, robiłam, dokładnie w 10+1

Wyniki NIE MOGĄ być niemiarodajne. Może być za mało DNA i testu wtedy nie da się zrobić (dlatego nie można go zrobić w 6 czy 7 tygodniu) - wg ich statystyk 10 tydzień to już taka pewność uzyskania odpowiedniej ilości DNA że na tym tygodniu postawili granice tego że test można przeprowadzić
 
Wie wiem czy to dobrze ze naciskał na brzuch, wydaje się ze nie 🤔
A w którym tc jesteś ? Bo jak ja miałam badanie w 10tc to lekrz nie dotykał brzucha tylko zrobił badanie a potem usg.
Może jak najbardziej badać palpacyjnie ale nic mu to nie powie o tym czy zarodek jest żywy. Jeśli coś Cię niepokoiło to robienie przez lekarza samego badania bez usg to glupota (lekarza głupota)
 
Nie lepiej jechac z krwawieniem na IP niz do niepewnego lekarza?

Ja bym zeswirowala nie wiedzac na czym stoje.

Oczywiscie mocno trzymam kciuki! Bo moglo zabrzmiec to arogancko a nie mam takiego zamiaru.
To brunatne plamienie a na IP nie dadzą mi więcej leków niż to co biorę. Miałam wcześniej takie plamienia i byłam na wizycie w klinice to też mi powiedzieli, brać leki, leżeć jak najwięcej i czekać 🤷
Miałam umówioną wizytę wcześniej, u innego lekarza ale mi anulowali. W czwartek mam umówione dokładne USG.
 
Ja juz po wizycie.
10+6 wg OM. Według USG 11+2. Bobo skakało, jak szalone :) całe 44.3mm 🥰
Kawał człowieka 😊

Wyniki będą za około 7 dni roboczych wraz z określeniem płci
 

Załączniki

  • 20221010_161919.jpg
    20221010_161919.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 96
reklama
Do góry