reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
A od kiedy jest możliwe wychwycenie płci, od którego tygodnia?

Na aplikacji pisze ze około 16tc, chociaż u chłopców to wiem ze wcześniej, szwagierka od prenatalnych wiedziała ze syn, moja mama to samo. Moj łobuziak np, tak się ukrywał i chował tego swojego przyjaciela ze do 7mc lekarz podejrzewał ze to dziewczynka, ale nie dawał mi 100% pewności - ja już się rozglądałam za różowymi rzeczami 🫢 także jak dziecko sie uprze to można czekać i czekać na ta płeć … 🤣
 
Też się zastanawiam, czy dowiem się kto siedzi w brzusiu na prenatalnych 😀 Ale fakt taki, że to jednak jest jeszcze szybko i lepiej czekać z diagnoza do połówkowych..
 
U mnie kurczę na tych pierwszych prenatalnych to raz się sprawdziło a raz nie więc nawet jak usłyszę jakieś podejrzenia co do płci to chyba jeszcze nie uwierzę. Fajnie by już było wiedzieć kto tam siedzi w brzuchu 🤭
Dostałam fajne foto jakby "siedzące" i było wszystko widać :p ja idę za 2 tygodnie na prenatalne to pewnie już coś powiedzą ;) czuję że tym razem będzie dziewczynka ;)
 
Też się zastanawiam, czy dowiem się kto siedzi w brzusiu na prenatalnych 😀 Ale fakt taki, że to jednak jest jeszcze szybko i lepiej czekać z diagnoza do połówkowych..
Ja w poprzedniej ciąży dowiedziałam się w 14 tygodniu :) Teraz też liczę podobnie. Dla mnie prenatalne to trochę za wcześnie i nie zawsze widać, a po co gdybać.
 
reklama
Do góry