reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Ja też nikomu nie mówiłam 🤪 tak sobie wymyśliłam, że powiem na święta 😂 ale przecież to będzie już 20 tydz. Więc jednak nie da rady do świąt 😅

Ja chciałam powiedzieć na święta, ale byłam tydzień temu w Polsce na urlopie i nie dało się ukryć, mdłości, osłabienie, wywalony brzuch jakbym zjadła 3 burgery na raz… jak to rodzice, okłamać się ich nie da, a zauważa wszystko, wiec teściom tez trzeba było powiedzieć. Obiecali ze jak wszystko będzie dobrze to do świat nikomu nie powiedzą. Ale dobrze wyszło, bo mały cały urlop był chory i gorączkował i chciał być tylko na rękach, wiec tez mnie odciazali jak mogli 😀
 
Ciąża to stan fizjologiczny i ja się do niego odnoszę. Z ciąży mnogiej rodzą się takie same dzieci jak z pojedynczej. Nikt nawet nie sugerował inaczej, oprócz Ciebie.
Może mój dobór słów jest niefortunny ale to nie zmienia faktu że ciąża mnoga nie jest stanem pożądanym dla człowieka, bo człowiek jest zaprogramowany do ciąży pojedynczej i tyle. Nie wiem czego tu się na siłę doszukiwać?
Takie można odnieść wrażenie czytając twoje wypowiedzi i nie odwracaj kota ogonem pisząc że ja coś sugeruje. Nie sądzisz po prostu że nie na miejscu jest pisanie że ciąża mnoga jest wybrykiem natura na forum dla ciężarnych gdzie są kobiety które w takie ciążę zaszły? To tyle
 
Jestem już po wizycie ☺️ z dzieciątkiem wszystko dobrze,pięknie się rusza i serce mocno bije ☺️ miód na moje oczy🤗
Polip jest ale lekarz zapewniał że sam powinien zniknąć, także mam kontynuować do badań prenatalnych przyjmowanie duphaston ☺️
Umówiłam się na 3.11 ☺️

W pracy wiedzą,a to dlatego że jestem na zwolnieniu i musieli znaleźć zastępstwo za mnie więc menadżerka wiedziała jeszcze przed wizytą u lekarza.
A w domu powiedzieliśmy rodzicom,teściom i mojej siostrze ☺️ wręczyłam im personalizowane zdrapki,fajna sprawa ☺️
No i oczywiście najbliższe koleżanki wiedzą ☺️
 
Ufff pomalowalam wlosy, siedze i pije herbatke.
Ostatnio kawa mi nie wchodzi ale za herbatke z cytryna dalabym sie pokroic 🙃

U nas dzis od rana kalafior daje o sobie znac bo najpierw zapomnialam kapci do przedszkola z auta wiec jogging na jednej nodze byl a pozniej 3x wracalam do sklepu bo zapominalam co chwile czegos. Uwielbiam ten stan.... 😑🥴
Mam to samo z kawą :) kocham kawę, a od tygodnia nie jestem w stnie jej pić :( :( :(

Dziś też zapomniałam małej w przedszkolu zostawić czapeczkę, wracałam. Zapomnialam telefony z domu. Wracałam w połowie droo do pracy. W pracy czuję się jak zombie....
 
U mnie w pracy nie wiedzą. Ba! Nie wiedzą nawet moi rodzice (z którymi widzę się codziennie bo opiekują się moją córeczką) czy teściowie (reakcja teściowej na poprzednią ciążę brzmiała - planowane?). Wie tylko mąż i przyjaciółka najbliższa.
U mnie w pracy wie tylko moja bezpośrednia przełożona. Zarząd jeszcze nie. Moja siostra, teściowa i przyjaciółka.
 
Jestem już po wizycie ☺️ z dzieciątkiem wszystko dobrze,pięknie się rusza i serce mocno bije ☺️ miód na moje oczy🤗
Polip jest ale lekarz zapewniał że sam powinien zniknąć, także mam kontynuować do badań prenatalnych przyjmowanie duphaston ☺️
Umówiłam się na 3.11 ☺️

W pracy wiedzą,a to dlatego że jestem na zwolnieniu i musieli znaleźć zastępstwo za mnie więc menadżerka wiedziała jeszcze przed wizytą u lekarza.
A w domu powiedzieliśmy rodzicom,teściom i mojej siostrze ☺️ wręczyłam im personalizowane zdrapki,fajna sprawa ☺️
No i oczywiście najbliższe koleżanki wiedzą ☺️
:) :) super :) :) też we wtorek widziałam pikająy punkcik i małego człowieczka z rączkami i nóżkami :)
 
reklama
Do góry