reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Dziewczyny które miały prenatalne po 13 tyg. czy wasi lekarze mówili wam już coś o płci?
A propos wielkości brzucha to u mnie to już co najmniej 5 miesiąc a dziś skończyłam 13 tydzień, ponoć w drugiej ciąży tak jest, szczególnie jeśli się nie ćwiczy to mięśnie brzucha osłabione, hormony też robią swoje
Ja niby przed 13 tyg ale płeć mam zasugerowana z tym ze wiadomo nie na 100%:)
 
reklama
Dziewczyny które miały prenatalne po 13 tyg. czy wasi lekarze mówili wam już coś o płci?
A propos wielkości brzucha to u mnie to już co najmniej 5 miesiąc a dziś skończyłam 13 tydzień, ponoć w drugiej ciąży tak jest, szczególnie jeśli się nie ćwiczy to mięśnie brzucha osłabione, hormony też robią swoje 🙂
Mi tydzień przed prenatalnymi lekarz zasugerował płeć. Na prenatalnych w 13+0 nie zapytałam. Za to miałam wizytę u mojej lekarki w 13+4 i ona już była pewna co do płci 😄
 
Wiem, że nawet jeśli mi doktor powie to pewności mieć nie mogę, ale byłam ciekawa czy na tym etapie przy dobrym ułożeniu malucha można coś już stwierdzić, dzięki:)
Jutro mam prenatalne, jestem taaaka ciekawa 😁
 
Wow, 2 tygodnie! To ogromna różnica, duuuuży bobas 😄

Ja jestem w 14tc brzuch rano nie jest duży, ale już go widać, za to wieczorami jak balon.
Dzisiaj miałam wizytę kontrolna u mojego lekarza i stwierdził ze wcale nie ma takiej różnicy w wielkości No może 4 dni 😂także jeden bada tak, drugi inaczej:)
 
Hej dziewczyny :)
Ja również zostaje tutaj bo udzielałam się na początku forum. Później mieliśmy plamienia kupę stresu która doładowana jest dalszymi sprawami w sądzie z byłym mężem o i tak.
Dzisiaj mieliśmy drugie usg maluszek jest 4 dni starszy czyli 12 tydz 5 dzień :)
Miałam badanie przyziemności i krwi. Wyniki za 3 dni. Maluszek spał o cały czas obkrecal się do nas dupka. Wkoncu raz się przeciągnął Hihi dzięki czemu można było obejrzeć jego narządy.
Co do brzuszka to tez mam już widoczny. W mojej pierwszej ciąży nie widać było praktycznie to 5 miesiąca a tu początek 4 miesiąca i brzusio widać.
Pozdrawiam was serdecznie
 
reklama
Do góry