reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Pan Andrzej Fugiel też robi na każdej wizycie USG. Ale oczywiście na prenatalne „odsyła” do innych lekarzy.
Prowadziłam u niego pierwszą ciążę i otoczył mnie życzliwą i rzetelną opieką. Jak go niepokoiło łożysko, odesłał mnie na kontrolę do szpitala i skierowanie napisał tak, żebym na pewno została przyjęta.
On jedyny dobrze określił spodziewaną wagę dziecka, co też go niepokoiło, z podejrzenia hipotrofii. W Żeromskim trzech innych lekarzy „przestrzeliło” wagę o 500g na plus. Ja wiem, że to jest w granicach błędu pomiarowego, ale no, doktor z Luxmedu dobrze zmierzył ;) on pracował wcześniej w szpitalu uniwersyteckim.

A co do USG, to polecane nazwisko jest z Luxmedu? Nie chodzi o pana Zarawskiego?
Zarotynski nie jest z luxmedu, tak mi po prostu wpadł do głowy jak pisałam o lekarzach których lubię 😄
A dr Fugiel to też kojarzę i byłam na USG u niego tak masz rację on też jest polecany jeśli chodzi o Luxmed a i jeszcze jest jedna z luxmedu która wiele kobiet poleca to dr Poznańska i też chciałam się umówić ale ciężko z terminami tak że nigdy u niej nie byłam ale dużo osób ją poleca
 
reklama
Do góry