reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
W ogóle, to ja chyba mam szczęście. Bo nawet jak przed ciążą chodziłam do przypadkowych lekarzy w LuxMedzie i mowilam, że chciałabym się upewnić, czy wszystko u mnie w porzadku, to zawsze sami zapraszali na USG. Owszem, nawet tych „na już” sprawdzałam na znanymlekarzu, ale serio, praktycznie za każdym razem było okej albo bardzo dobrze nawet.
Ja też zawsze miałam usg, czy to w ciąży czy jak szlam po prostu z inną sprawą do ginekologa. Dlatego byłam w szoku jak tutaj dziewczyny pisały, że nie mają usg. Dla mnie wizyta bez usg to jak nie wizyta, właściwie nic się nie wie przecież...
Dziewczyny ile u Was kosztuje USG prenatalne? Mi powiedział 300zl
650 zł usg prenatalne plus krew na pappa
 
Mnie lekarz z Luxmedu odesłał na prenatalne plus PAPPA do placówek NFZ.
Wyglądają serio bardzo legitnie. Widocznie dobra kasa na to poszła i prywatne placówki zgłosiły się po kontrakty. Nie wiem, czy skorzystam. I tak robię NIFTY.
 
reklama
Do góry