reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Biedna jest bardzo, wiecznie na tym inhalatorze wisimy, i mała przylepiona do szyby, bo kocha spacery a przy zapaleniu płuc wegetejumy w domu :(

@Dzoana88 my przy rsv też miałyśmy wymioty i biegunkę, w szpitalu powiedzieli, że często tak jest przy tym wirusie :( a w ogóle mała miała wtedy podłączony wenflon w rączkę, ze względu na te dolegliwości miała podawaną kroplówkę, i na drugi dzień w nocy budzi się z placzem, rączką nie rusza, temperatura 40 stopni, ja w krzyk, zaraz przyleciała pielęgniarka i okazało się, że dostała zapalenia żyły, rączka była dwa razy taka jak normalnie 😱 myślałam, że umrę ze strachu o nią, i wtedy musiała dostać jeszcze antybiotyk. Więc męczyliśmy się z tą biegunką nawet po powrocie do domu :(
o booooooziu 🙊😥 mi jeśli chodzi o wymioty powiedzieli ze zapewne ja przyniosłam cos z oddziału bo napewno nie zachowałam odpowiedniej higieny rąk 🤔 bo wiadomo szło się czy do kuchni czy toalety czy na dyżurkę, ale ręce zawsze po powrocie dezynfekowalam 🤷‍♀️ jak wróciłam do domu z nim to jeszcze raz mi zwymiotowal i był koniec, a biegunki wcale. No i miał slaba saturacje przy tym rsv to tlen podawali
 
reklama
Do góry