reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2023

reklama
@Dzoana88 i jak po nocy ta Wasza krtan? Jak Maluszek sie czuje?

Moj od 5 rano juz nie spi i mnie zajezdza ale po poludniu lecimy osluchac zebym sie nie martwila.
Hej! W nocy ani razu nie kszalał, w dzień kaszle ale jak mam stwierdzić to bardzo umiarkowanie (raczej mało niż czesto) powiem Ci ze zglupialam bo może on wcale nie jest zaflegmiony i ja oczekuje czegoś co nie nastapi w sensie te odrywanie przy odkrztuszaniu? 🤷‍♀️ dzis bylam rano w przychodni naszej doktorki nie ma cały tydzień niestety, druga dzis nie ma miejsc, ma na jutro, szkoda tylko że młody przy niej ogromnie placze do tego ja uważam że jest poprostu słaba i że tak powiem stara bo leczyła mnie jako dziecko a mam 34 lata 😉 (przy tej pierwszej mniej ale ogólnie to maly histeryk). Dzis mija piąty dzień jak daje syrop wykrztusny a czytalam ze max 5 dni się daje, także juz zglupialam
Czy każdy mokry kaszel wiąże się z dużą wydzielina zaleganiem odkaslywaniem ? Jakos mi to tu nie pasuje za bardzo
 
reklama
Do góry