reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Chlopem sie nie przejmuj. Ale to nie tylko z chłopami tak jest. Ja wczoraj rozmawiam z kuzynką, mówię jej, że jakaś podku...rzona jestem, plakac mi się chce i wgl, a ona do mnie: ojeeeeej hormony Ci już buzują. A płaczesz już na reklamach? To sobie tak pomyślałam, ze w sumie zarąbista opcja, teraz mogę wszystko zrzucić na hormony.

U mnie drugi dzień niemiłosiernego bólu krzyża, na szczęście póki co już bez gorączki. Któraś tak ma? Z tym krzyżem?
Ja w pierwszej ciąży w dniu badania prenatalnego dostałam okropnego bólu w dole pleców, promieniowało do nóg. Nie mogłam leżeć tylko siedziałam i kiwałam się jak żyd.... Przeszło po kilku godzinach (myślałam że to poronienie). Pewnie przypadek ale po tym w poniedziałek miałam test na covid i wyszedł pozytywnie
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży w dniu badania prenatalnego dostałam okropnego bólu w dole pleców, promieniowało do nóg. Nie mogłam leżeć tylko siedziałam i kiwałam się jak żyd.... Przeszło po kilku godzinach (myślałam że to poronienie). Pewnie przypadek ale po tym w poniedziałek miałam test na covid i wyszedł pozytywnie
Hmm to może to rzeczywiście ma związek z wirusem pseudo bostonki, który przyniósł do domu starszak... a czy u Ciebie tamta ciąża się dobrze skończyła?
 
Mi dzisiaj wyszedł pozytyw, dzień przed @. Zaraz po owulacji dziwnie bolały mnie jajniki, i teraz też mnie brzuch boli, już zaczynam sobie wkręcać że coś jest nie tak 😢
 
A który jesteś tydzień ?
Z aplikacji wynika 6+1 .

Figazmakiem właśnie staram się nie przejmować tylko mam takiego wnerwa na niego, że przestałam się do niego całkiem odzywać juz bo szkoda moich nerwów. To przylazł teraz żeby pogadać ale ja twardo milczę nawet nie spojrzę na niego. No i poszedł zamknął mi pokój i słyszę jak myje gary. To przynajmniej ja już tego nie będę musiała robić 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

Ja przypuszczam , że mi hormony już buzują bo ja płacze na reklamach. 🤦‍♀️ Ostatnio dowiedziałam się że taka owieczka ze schroniska w Przemyślu zmarła to tak płakałam aż zasnęłam w tym płaczu 🤦‍♀️ myślałam że sie zajdę od płaczu jak dziecko 🤦‍♀️

Tylko po co on ma mi mówić, że w głowie mi się pop..dolilo od tej ciąży 🤦‍♀️ jakby to była tylko moja ciaza 🤷‍♂️🤷‍♂️
 
Z aplikacji wynika 6+1 .

Figazmakiem właśnie staram się nie przejmować tylko mam takiego wnerwa na niego, że przestałam się do niego całkiem odzywać juz bo szkoda moich nerwów. To przylazł teraz żeby pogadać ale ja twardo milczę nawet nie spojrzę na niego. No i poszedł zamknął mi pokój i słyszę jak myje gary. To przynajmniej ja już tego nie będę musiała robić 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

Ja przypuszczam , że mi hormony już buzują bo ja płacze na reklamach. 🤦‍♀️ Ostatnio dowiedziałam się że taka owieczka ze schroniska w Przemyślu zmarła to tak płakałam aż zasnęłam w tym płaczu 🤦‍♀️ myślałam że sie zajdę od płaczu jak dziecko 🤦‍♀️

Tylko po co on ma mi mówić, że w głowie mi się pop..dolilo od tej ciąży 🤦‍♀️ jakby to była tylko moja ciaza 🤷‍♂️🤷‍♂️
To masz czyste gary 😀 weź pomyśl, co tam jeszcze przydałoby się ogarnąć w domu, może okna umyć, firanki pozmieniać ;) może uda się coś ponegocjować w tej przymusowej ciszy ;)
Wydaje mi się, że mężczyźni często (nie zawsze) wraz z pozytywnym testem ciążowym zaczynają być z nami w ciąży i im też trochę zaczyna bić...
 
Dziewczyny. Potrzebuje porady i głosu rozsadku.
W środę mialam sie kontaktować z moim ginem odnośnie sobotniej wizyty. Miał mi potwierdzić i wyznaczyć godzinę i Kurcze od środy nie mogę sie z nim skontaktować. Nie oddzwania i nie odpisuje na wiadomości, co mu sie nigdy wczeniej nie zdarzało. Nigdy. Dzwoniłam tez bezposrenio na gabinet i tam mi dziewczyna powiedziała, ze doktor ma teraz straszny nawał obowiązków i zeby czekac na jego odpowiedz, bo ona może mi zaproponować termin na koniec listopada 🤯🤯🤯 To umówiłam sie na jutro do Luxmedu, ale…coś mi świtało nazwisko tego lekarza. Sprawdzałam. Pracuje razem na oddziale raEm z moim ginem. No i tu mam zgryz… bo jestem po dwóch cc i jak zapyta gdzie rodziłam i gdzie miałam cc, powiem, ze w jego szpitalu i jak zapyta kto mnie prowadził, to pewnie potem mu powie, ze byłam u niego…. Kurcze… poradzicie coś…
W ogóle żyje a takim stresie i zawieszeniu, ze mam już dość. Do tego noe wiem o co chodzi, ze mój gin sie do mnie noe odzywa, gdzie wcześniej s z siebie dzwonił i mówił żebym wpadła do niego do szpitala zeby mógł szybko zerknąć co sie dzieje… Normlanie jest mi niedobrze ze stresu
 
Hej, mam takie pytanko... Jakie badania w labo zlecił wam lekarz na pierwszej wizycie? Narazie chcę popracować póki się da i wiem, że mogę sobie wychodzić w ciąży na badania ile chcę, jednak wolałabym wychodzić, jeśli się nie da innaczej. Mam też lekarza, który na pewno każe mi przeslac za kilka dni wszystkie wyniki badań, które zlecił, więc wolę się przygotować na zaś, bo teraz mam taką możliwość. Zrobiłam morfologię, mocz ogólny, glukozę (krzywej raczej robić nie będę, bo jestem pod stalą opieką diabetologa i raczej krzywa w moim przypadku może bardziej zaszkodzić niż pomóc ), OB, betę x2 w odstępie 48h, progesteron i przeciwciała :cytonegalię, różyczkę, tokso... HIV mam jeszcze ważny, także zrobię przed ewentualnym rozwiązaniem, a gr krwi potwierdzoną.
Coś jeszcze mam jutro zrobić, co mogę zrobić już na zaś?
 
reklama
Dziewczyny. Potrzebuje porady i głosu rozsadku.
W środę mialam sie kontaktować z moim ginem odnośnie sobotniej wizyty. Miał mi potwierdzić i wyznaczyć godzinę i Kurcze od środy nie mogę sie z nim skontaktować. Nie oddzwania i nie odpisuje na wiadomości, co mu sie nigdy wczeniej nie zdarzało. Nigdy. Dzwoniłam tez bezposrenio na gabinet i tam mi dziewczyna powiedziała, ze doktor ma teraz straszny nawał obowiązków i zeby czekac na jego odpowiedz, bo ona może mi zaproponować termin na koniec listopada 🤯🤯🤯 To umówiłam sie na jutro do Luxmedu, ale…coś mi świtało nazwisko tego lekarza. Sprawdzałam. Pracuje razem na oddziale raEm z moim ginem. No i tu mam zgryz… bo jestem po dwóch cc i jak zapyta gdzie rodziłam i gdzie miałam cc, powiem, ze w jego szpitalu i jak zapyta kto mnie prowadził, to pewnie potem mu powie, ze byłam u niego…. Kurcze… poradzicie coś…
W ogóle żyje a takim stresie i zawieszeniu, ze mam już dość. Do tego noe wiem o co chodzi, ze mój gin sie do mnie noe odzywa, gdzie wcześniej s z siebie dzwonił i mówił żebym wpadła do niego do szpitala zeby mógł szybko zerknąć co sie dzieje… Normlanie jest mi niedobrze ze stresu
Skoro Twój lekarz się nie odzywa, nie odpisuje a jego recepcjonistka chce cie zapisać na listopad to nic dziwnego, że chcesz iść do innego lekarza :) tym bardziej, że twoja sytuacja jest niepewna i musisz sprawdzić co się dzieje :)
 
Do góry