reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Dziewczyny, nie nadrobię Was, trzeci dzień z rzędu mam straszne wymioty, a dopiero co chwaliłam tu te tabletki na wymioty na receptę 😒 ja ledwo funkcjonuję, wczoraj nie byłam w stanie dziecka z przedszkola odebrać :/ strasznie mnie boli żołądek i coś pod prawym żebrem (wątroba?), pół dnia bym spała, ogólnie muszę chodzić z zatkanym nosem, bo tak mnie drażnią zapachy, że zaraz biegam do WC 😱 nic mi nie pomaga, imbir, miętą, melisa, i te tabletki - wszystko to mogę wyrzucić do kosza... Kiedy się to skończy 😭
Łączę się z Tobą bo ja czuję się tak samo... Ciężkie dni i pewnie tak do 14 tyg lekko... 🙁 😭 I też już nic mi nie pomaga niestety...
Hej ☺️to ja też się przywitam 🙂 bo zaglądam tu od momentu jak zobaczyłam 2 kreski na teście 🙂 Termin wg. usg mam na 8.05, to moja pierwsza ciąża i już rozjazd tygodni, z om 8 +3, z usg 7+4 ale trzymam się wersji że wszystko będzie dobrze (cykle 29-34 😉). Jestem po 3 usg, pierwsze pokazało że jestem tydzień do tyłu z kalendarzem, drugie po 10 dniach pokazało serduszko ❤️ (prywatnie), a 3 to luxmedowe usg do 10 tygodnia, potwierdziło że wszystko idzie dobrze :) i chyba póki co jestem szczęściarą, którą tylko chwilowo dopadają zjazdy na krótkie drzemki😅 Pozdrawiam Was ciepło!😍
Też mam termin na 8 maja :)
 
reklama
Tak, mnie bolą piersi, sutki są jakby większe 🤔 odrzuciło mnie od kawy i mięsa
Ja mam tylko obolałe sutki i powiększone jakby mi ktoś papierem ściernym je obtarł , ale piersi mnie nie bolą. Boje się bo z wcześniejszą ciąża miałam tak samo. Mam tez od dzisiaj lekkie brązowe upławy
 
A macie inne objawy poza mdłościami i sennością?
Ja nie mam prawie w ogóle objawów od początku. Jedynie zmęczenie. Dopiero od środy przy myciu zębów mnie pobiera na wymioty i piersi bola tragicznie i podobno łatwo wpadam w złość i się drę według mojego męża. Właśnie przeslismy setna awanturę gdzie on twierdzi że hormony mi pop.dolily w głowie i jak ta ciaza tak ma wyglądać to pewnie się rozstaniemy. Więc Super świetnie zaczynam weekend a jutro wizyta i mam nadzieję że to serduszko zobacze.

A przed testem bolały mnie zeby i brzuch jak na okres i tyle.

Boże z tymi chłopami 😡😡
 
Ja mam tylko obolałe sutki i powiększone jakby mi ktoś papierem ściernym je obtarł , ale piersi mnie nie bolą. Boje się bo z wcześniejszą ciąża miałam tak samo. Mam tez od dzisiaj lekkie brązowe upławy
To może zbadaj sobie poziom progesteronu? Jesteś pod opieką lekarza? Opowiedz coś więcej o sobie, staraniach itd
 
To może zbadaj sobie poziom progesteronu? Jesteś pod opieką lekarza? Opowiedz coś więcej o sobie, staraniach itd
Mam umówiona wizytę na 7go. W pierwszą ciążę zaszłam odrazu , i nie miałam żadnych objawów ( może dwa razy mnie zemdlilo) dodatkowo byłam po zabiegu usunięcia torbieli bartholiniego i po miesiącu zaszłam. Więc tak naprawdę szłam na wizytę kontrolną+ ciąża której jeszcze na monitorze nie było widać. Po dwóch tyg już był zarodek ale bez czynności serca i za mały jak na ten wiek ciąży. Więc lekarz powiedział że albo za tydzień samo pójdzie. , Albo szpital łyżeczkowanie, nie dała bym rady chodzić zeswiadomoscia martwego płodu. Kontrola po zabiegu wszystko ładnie wygojone, z badań histopatologicznych nie ma obaw na przyszłość. Ale teraz jestem 5t4d oprócz tych sutków bólu głowy i trochę ciągnięcia w pachwinach to nic mi nie jest. Może mam bardziej płaczące dni , ale może to dlatego , że myślę o wcześniejszym wydarzeniu.
 
Ja nie mam prawie w ogóle objawów od początku. Jedynie zmęczenie. Dopiero od środy przy myciu zębów mnie pobiera na wymioty i piersi bola tragicznie i podobno łatwo wpadam w złość i się drę według mojego męża. Właśnie przeslismy setna awanturę gdzie on twierdzi że hormony mi pop.dolily w głowie i jak ta ciaza tak ma wyglądać to pewnie się rozstaniemy. Więc Super świetnie zaczynam weekend a jutro wizyta i mam nadzieję że to serduszko zobacze.

A przed testem bolały mnie zeby i brzuch jak na okres i tyle.

Boże z tymi chłopami 😡😡
A który jesteś tydzień ?
 
🙈 Ja nie mam prawie w ogóle objawów od początku. Jedynie zmęczenie. Dopiero od środy przy myciu zębów mnie pobiera na wymioty i piersi bola tragicznie i podobno łatwo wpadam w złość i się drę według mojego męża. Właśnie przeslismy setna awanturę gdzie on twierdzi że hormony mi pop.dolily w głowie i jak ta ciaza tak ma wyglądać to pewnie się rozstaniemy. Więc Super świetnie zaczynam weekend a jutro wizyta i mam nadzieję że to serduszko zobacze.

A przed testem bolały mnie zeby i brzuch jak na okres i tyle.

Boże z tymi chłopami 😡😡
Chlopem sie nie przejmuj. Ale to nie tylko z chłopami tak jest. Ja wczoraj rozmawiam z kuzynką, mówię jej, że jakaś podku...rzona jestem, plakac mi się chce i wgl, a ona do mnie: ojeeeeej hormony Ci już buzują. A płaczesz już na reklamach? To sobie tak pomyślałam, ze w sumie zarąbista opcja, teraz mogę wszystko zrzucić na hormony.

U mnie drugi dzień niemiłosiernego bólu krzyża, na szczęście póki co już bez gorączki. Któraś tak ma? Z tym krzyżem?
 
reklama
Napady wilczego głodu i bardzo tkliwe piersi, oj bardzo. No i jestem wybuchowa bardzo i wojowniczo nastawiona do świata 😈 Zawsze jak mnie coś denerwowało to potrafiłam się zatrzymać, a teraz już zdążyłam się prawie pokłócić się o głupotę na grupie rodziców w szkole mojego syna 🫣 na szczęście coraz częściej potrafię się zorientować że przeginam ☺️
 
Do góry