reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

pewnie masz rację i pewnie będąc po drugiej stronie powiedziałabym to samo koleżance, ale niestety hormony tak mnie rozgrzały że nie myślałam... A co dopiero racjonalnie
Mnie by tak rozgrzały, ze wcześniej był mu z mopa przywaliła niż się wzięła za mycie podłogi 😅
Nie daj sobie wmówić następnym razem, ze nic nie robisz. Faceci nigdy nie zrozumieją ile poświęceń, wyrzeczeń i bólu wiąże sie z ciąża, a gdzie tu dodać do tego poród i połóg
 
reklama
Ojjj leciały różne rzeczy i słowa podczas tych porządków 🙈 jak włoska rodzina...
Dzisiaj doszukiwał się papierów bo mu powrzucałam w różne szafki.
Mój mąż jest typowym introwertykiem, jemu się w głowie nie mieści że moż a mieć tyle uczuć i emocji. To wykracza poza jego horyzonty.
Dzięki Dziewczyny za dobre słowa.
 
Witajcie ❤️
A co tu takie ponure humory dziś??? Przytulam wszystkie smutne ciężarówki dzisiejsze głowa do góry dziewczyny , najważniejsze teraz są nasze bąbelki nie możemy się denerwować 💙

Ja poczułam ruchy w pierwszej ciąży koło 19 tygodnia dość późno ale były to właśnie takie dziwne muskania z dnia na dzień mocniejsze później to już typowe kopniaki
Jestem ciekawa jak będzie teraz bo jestem w 14 tyg ale dzidzie są dwie czy będę coś czuć prędzej 😃
 
pewnie masz rację i pewnie będąc po drugiej stronie powiedziałabym to samo koleżance, ale niestety hormony tak mnie rozgrzały że nie myślałam... A co dopiero racjonalnie
Ma rację jak nic, ale czasem dla świętego spokoju robisz coś wbrew sobie i swojemu zdrowiu😑😑 żeby uniknąć gadania i cichych dni. I zastanawiasz się dlaczego on tego nie rozumie.
 
łączę się w bólu. Wczoraj byla awantura z mężem a dzisiaj ciche dni. I mam dość. Pokłóciliśmy się o głupoty a wyszło na to że nic nie robię. Obiad codziennie na dwa dania, Gary pomyte, mieszkanie ogarnięte, dziecko ze mną bo czeka na ten zabieg... Ale to nic, ze zgodnie z poleceniem od lekarza powinnam leżeć i pachnieć... Zero empatii... Przecież do tego jestem bańka hormonalną... Więc, wstyd się przyznać... Okna umyłam, podłogi odkurzyłam i umyłam, pościel przebralam... Wszystko to co on powinien robić... Aż dziw ze nic mi nie jest... Nic tylko wyć.

U nas w przedszkolu też bostonka, dobrze ze nie chodzi mój.

Jeśli chodzi o ruchy to dziś trzy razy czułam takie niespotykane szturchnięcie na samym dole więc jelita to nie były 🙂 chyba dzidzia mówi matce żeby się puknęła w głowę.
Musisz nauczyć się dbać o siebie, jak ty tego nie zrobisz nie zrobi nikt inny. Najpierw ty później cała reszta. Niestety.
Chłop dorosły da sobie radę,musi.
 
reklama
Do góry