reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Może za długa przerwa w nocy? Zła kolacja stąd rano taki cukier. Do tego ten na ten cukier rano składa się cały dzień. Ja też potrafię mieć ładny cukier w ciągu dnia,a rano bum 92-5, ale już wiem co nie służy😆
i bierzesz insulinę? Bo już się zgubiłam, która bierze a która nie, przepraszam.. 🙈
I co Ci nie służy? Wczoraj właśnie zjadłam jeszcze o 21 pół kromki.
A teraz w ogóle rewelka bo nakluwacz mam popsuty a nie mają w aptece bębenka z lancetami, więc czekam na tą wizytę, żeby się dowiedzieć czy da mi nowy, bo podobno jest taka opcja hm?
 
reklama
Dziewczyny, czy Wam też zdarzają się takie ukłucia bólu jakby w pochwie, może w szyjce? Trochę jakby jakiś mięsień się naciągał....sama nie wiem. Od wczoraj to mam, wcześniej tak nie miałam, ale chyba któraś z Was pisała, że to normalne i że miała coś takiego w każdej ciąży?
Też mam te ukłucia. A na póżniejszym etapie to już były mocne ukłucia w pochwie czy szyjce , że zdarzyło mi się przyklęknąć na ulicy😏
 
Cześć Dziewczyny.
Dopadła mnie totalna depresja (ostatnie dwa tygodnie chorowałam, totaltrup z wyglądu, samopoczucie jeszcze gorsze) wyzdrowiałam plus minus - wczoraj byłam na usg, przesunęła się data z 31 na 27 maja, (10+5) bebe ma 3,77 cm, serduszko bije (słyszałam ❤️) prenatalne za 2 tygodnie ale... Wyszedł mi wysoki cukier 5.06 a norma 5.1(jakoś tak)? Mam jeszcze raz zbadać, plus niedoczynność, dostałam euthyrox 50... Biorę już tyle tabsow codziennie, to samopoczucie i masa problemów . Zaczynam być tak przytłoczona tym wszystkim, ciąża, praca, zmiana miejsca zamieszkania, moje humorki których sama mam już dosyć... Uhhhhhhhh. Przepraszam że się żale, ale mam przyjaciółek okrągłe Zero i nawet nie mam z kim o tym wszystkim porozmawiać....
 
i bierzesz insulinę? Bo już się zgubiłam, która bierze a która nie, przepraszam.. 🙈
I co Ci nie służy? Wczoraj właśnie zjadłam jeszcze o 21 pół kromki.
A teraz w ogóle rewelka bo nakluwacz mam popsuty a nie mają w aptece bębenka z lancetami, więc czekam na tą wizytę, żeby się dowiedzieć czy da mi nowy, bo podobno jest taka opcja hm?
Nie nie mam. Ja te większe cukry nie mam często. Słodycze ciasta 😆😆😆kilka chlebów.
 
Czyli szansa jest umiarkowaną chyba? 1 na 147 kobiet... Czyli poniżej 1%
Właśnie nie wiem czy to nie duża szansa na przedwczesny, poprzednie ciąże były przed terminem ..obie i pewnie gin wpisał to do wywiadu. Będę mieć spotkanie z genetykiem z kliniki 18 listopada.. wszystko sobie spisze o co chcę zapytać 🤔
 
Cześć Dziewczyny.
Dopadła mnie totalna depresja (ostatnie dwa tygodnie chorowałam, totaltrup z wyglądu, samopoczucie jeszcze gorsze) wyzdrowiałam plus minus - wczoraj byłam na usg, przesunęła się data z 31 na 27 maja, (10+5) bebe ma 3,77 cm, serduszko bije (słyszałam ❤️) prenatalne za 2 tygodnie ale... Wyszedł mi wysoki cukier 5.06 a norma 5.1(jakoś tak)? Mam jeszcze raz zbadać, plus niedoczynność, dostałam euthyrox 50... Biorę już tyle tabsow codziennie, to samopoczucie i masa problemów . Zaczynam być tak przytłoczona tym wszystkim, ciąża, praca, zmiana miejsca zamieszkania, moje humorki których sama mam już dosyć... Uhhhhhhhh. Przepraszam że się żale, ale mam przyjaciółek okrągłe Zero i nawet nie mam z kim o tym wszystkim porozmawiać....
Ja też mam dzisiaj kryzys przez przeziębienie i mega humorki od pewnego czasu( są dni,że mam już sama siebie dosyć🤦). Potrafię rozplakac sie z byle pierdoły,a faceta mam ochotę rozszarpać!! Takie to uroki🤷
Trzymaj się,damy radę 😘
 
reklama
Do góry