reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

U mnie wyszło 1:117 i powiedział mi ze mam się nie przejmować bo to marginalny odsetek, z tym ze w historii mam samo poronienie…
U mnie też te poronienia wpisał ..w sumie nic o tym nie mówił .. sama to wyczytałam 🤔ale twój mówi że ok to może nie ma co się martwić
@Mama2012/2020/2022 czyli to statystyki przewidywania z wywiadów i niekoniecznie się wydarzy 🤔
 
reklama
Mam synka o imieniu Ksawery ,a mój teść to Leonard 😁 a mój brat to Mikołaj 😏 mój starszy syn to Kajetan . My w sumie bardzo nastawiamy się na dziewczynkę ,mąż w szczególności i mamy wybrane imię od dawna Kornelia, natomiast jeśli trzeci raz ustrzelił mąż syna 😅 to będzie Konstanty bądź Stanisław.
Masz bardzo piękne imiona w rodzinie haha 🙂❤. Ja mam kolegę Kostka, bardzo fajny chłopak 🙂. Mi się bardzo Ksawery podoba,ale myślę jak zdrabniać np ? Życzę Ci córeczki 😙. Ja mam w domu córkę Juliannę 🙃,drugiej Julinki nie znam . Julek jest dużo, ale Julianna to zupełnie inne imię.
 
Cześć dziewczyny. Mam straszny kryzys. Kilka dni temu wróciły wymioty, a od dwóch dni zwracam wszystko. Nawet jak już nie mam czym to dalej męczą mnie nudności i odruch wymiotny. Mąż w delegacji, więc jestem sama w domu. Mam takie zawroty głowy, że nie czuje się na siłach nawet wyjść do sklepu. W nocy zemdlałam w ubikacji. Nie wiem nawet jak długo byłam nieprzytomna. Jak się ocknęłam to dobrą minutę nie wiedziałam gdzie jestem i co się stało. Jedyny plus, to że siedziałam na podłodze, więc nic sobie nie zrobiłam. Dziś przypada równo 14 tydz, a u mnie takie pogorszenie, a muszę przerwać jeszcze dwa tygodnie bez męża. Trzymajcie za mnie kciuki, bo nie wiem jak ja to przetrzymam, jeśli nie będzie żadnej poprawy.
Biedna :(( ja mialam podobnie z migrenami, juz sie cieszylam, ze jest poprawa a w 12 tygodniu na tydzien mnje odcielo, tak, ze nie umialam wstac z lozka...tez modle sie zeby bylo lepiej!
Musimy to jakos przetrwac, trzymam kciuki
 
U nas Anastazja lub Aleksander. Widziałam, że kilka z was też wpisało Alka (Olka)😀
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Powiem wam, że temat szczepionek wyczerpany na grupie do granic możliwości 🙉🙈 a jeżeli chodzi o wasze imiona to chyba Leon wygrywa w rankingu, u nas w rodzinie już jest dlatego odpada. Aleksander też mi sie podoba, ale mężowi nie, bo ze długie imię i długie nazwisko.
Dla dziewczynek podoba mi się Klara, Lilianna i Iga. Ciekawe co to u nas będzie🤍 u was widzę, że dużo ciąż wyszło „na opak” miała być dziewczynka a tu chłopak i na odwrót hihi 😀 oczywiście życzę wam wszystkim i sobie samej zdrówka, bo to ono jest najważniejsze, a płeć to taki „dodatek”.
 
Do góry