reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hejka 🙂
Ale Wam dobrze ze macie wyniki pappy... Ja jeszcze pewnie z tydzień poczekam.
Dzisiaj robiłam glukozę, tsh i ft4. Tarczyca wydaje się ok, za to cukier znów 95... Jutro idę do diabetologa... Stresik jest.
U mnie typy imion to: córcia Martyna a syn Adrian.
 
reklama
Hejka 🙂
Ale Wam dobrze ze macie wyniki pappy... Ja jeszcze pewnie z tydzień poczekam.
Dzisiaj robiłam glukozę, tsh i ft4. Tarczyca wydaje się ok, za to cukier znów 95... Jutro idę do diabetologa... Stresik jest.
U mnie typy imion to: córcia Martyna a syn Adrian.
Ja mam w poniedziałek diabetologa i jestem mega ciekawa co powie.
 
Dawno się nie odzywałam ale jakoś nie było czasu, teraz już od początku miesiąca odpoczywam w domku :) w piątek miałam badania prenatalne, dostaliśmy skierowanie na echo serca. Pozostało czekam na wyniki, już jutro powinny być :)
Dzidzia jeszcze nie chciała się ujawnić ale mamy już pierwsze przypuszczenia :)
 
Dziewczyny, od kilku dni biorę duphaston, miałam krwawienie prawdopodobnie spowodowane uszkodzeniem ścianki pochwy przez aplikator od luteiny.
Biorę 3 razy dziennie o 6:00, 14:00 i 22:00.
Zapomniałam wziąć tej tabletki o 14 😕 jak sądzicie wziąć ją teraz czy pominąć ?
Niby w ulotce jest żeby wziąć ale nie będzie za krótki odstęp czasu później? 🤔
 
Dziewczyny, od kilku dni biorę duphaston, miałam krwawienie prawdopodobnie spowodowane uszkodzeniem ścianki pochwy przez aplikator od luteiny.
Biorę 3 razy dziennie o 6:00, 14:00 i 22:00.
Zapomniałam wziąć tej tabletki o 14 😕 jak sądzicie wziąć ją teraz czy pominąć ?
Niby w ulotce jest żeby wziąć ale nie będzie za krótki odstęp czasu później? 🤔
biorę duphaston od kwietnia i nieraz zdążyło mi się pominąć dawkę czy wziąć chwilę później. Jak już jedna z dziewczyn pisała, na tym etapie to w dużej mierze działa łożysko, więc duphaston/progesteron coraz mniejszą rolę pełni. Myślę że możesz i jedną i drugą opcję wybrać i będzie ok. 🙂
 
ja mam nadzieję że wyjaśni mi cały proces, bo dalej nie jest to dla mnie logiczne, że godzinę po każdym posiłku miałam cukier poniżej 100, przed snem 87,a rano 99. 🤦‍♀️
Może za długa przerwa w nocy? Zła kolacja stąd rano taki cukier. Do tego ten na ten cukier rano składa się cały dzień. Ja też potrafię mieć ładny cukier w ciągu dnia,a rano bum 92-5, ale już wiem co nie służy😆
 
reklama
Do góry