reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny rozważacie bankowanie krwi pępowinowej?🤔 Już bankuje po młodszej zastanawiam się i tym razem ..cena odstrasza😏 teraz płacę 50 zł mies. Ale ta pierwsza kwota 😱
 
reklama
Właśnie ja widzę sporo opcji jakby nie wymagać, żeby imię działało w 3 krajach… Gdyby nie ten wymóg, to bym Leona nie brała pod uwagę, mąż to w ogóle wyklucza :D Ciekawie będzie z tym wyborem, chyba zostawię temat na moment narodzin heh
 
Ja tez nie robię nifty. Robiłam tylko pappa z tego względu ze robiłam w pierwszej ciąży to w tej tez bo przecież to dziecko nie jest gorsze od pierwszego. Nifty pewnie bym zrobiła jakby było coś nie tak
Ja też nie będę robić nifty. Opis pappy mam mieć we wtorek , niby z USG wszystko idealne ale zobaczymy czy jakieś ryzyko wyjdzie .

My dla dziewczynki mieliśmy wybrane imię a tu się okazuje że raczej będzie drugi synek i zagwostka straszna , widzę że możemy być grupa mam gdzie w większości dzieci będą miały na imię Leon hahaha
 
Dziewczyny, czy Wam też zdarzają się takie ukłucia bólu jakby w pochwie, może w szyjce? Trochę jakby jakiś mięsień się naciągał....sama nie wiem. Od wczoraj to mam, wcześniej tak nie miałam, ale chyba któraś z Was pisała, że to normalne i że miała coś takiego w każdej ciąży?
 
Dziewczyny rozważacie bankowanie krwi pępowinowej?[emoji848] Już bankuje po młodszej zastanawiam się i tym razem ..cena odstrasza[emoji57] teraz płacę 50 zł mies. Ale ta pierwsza kwota [emoji33]
My nie będziemy bankować. Zgłębialismy temat przy narodzinach pierworodnej i w naszej ocenie to bez sensu [emoji1745]
 
reklama
Do góry