reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Tego się boję najbardziej..dlatego pytam lekarza I się szczepienie w takim razie.
Ja również nie jestem szczepiona przeciw COVID, moja lekarka powiedziała,że gdy się zdecyduje to dopiero po 16 tygodniu ciąży i wyłącznie Pfizer. Nie wiem co mam robić,po prostu mam obawy..
Powiedziała,że to będzie moja decyzja,ale ma dwa przypadki pacjentek niezaszczepionych i dzieci po urodzeniu zostały zarażone w szpitalu. ..i oczywiście ciężko z nimi było.

Dziewczyny proszę poradź cię coś, absolutnie nie jestem przeciwniczką szczepień,po prostu się boje
 
Hej wczoraj przyszły mi wyniki PAPPA i stwierdzono niskie ryzyko Trisomii ale zwiększone ryzyko IUGR I Preeklampsji lekarz napisał żeby brać acard 150 raz dziennie no ale stres już jest 😓 wizyta dopiero 24 listopada 🙄
 
Nawet w marketach budowlanych koszt oko 15 zł
No właśnie stacje też kupię . Są chyba takie termometry co pokazują wilgotność .
1636014806684.jpeg
 
Hej wczoraj przyszły mi wyniki PAPPA i stwierdzono niskie ryzyko Trisomii ale zwiększone ryzyko IUGR I Preeklampsji lekarz napisał żeby brać acard 150 raz dziennie no ale stres już jest 😓 wizyta dopiero 24 listopada 🙄
Ja też mam zwiększone ryzyko i też kazał mi teraz brać 150 bo brałam 75
 
A jak z porodem w pandemii ? Maz mógł być obecny przy porodzie ?
Jak ja rodziłam w lipcu to były wszędzie wstrzymane rodzinne. Później zaczęli luzować. Koleżanka rodziła we wrześniu to mógł być partner jeszcze 2h po porodzie. A potem im dalej tym więcej miejsc luzowali
 
Szczepić nie szczepić każdego decyzja ...nie ma co dyskutować, każdy tu dorosły jest 😎😊 a rozmowy na temat covida kończyły się ostatnio małą wymiana zdań😏😏 zresztą ten temat dzieli ...
Dziś rano zobaczyłam, co moja dyrka wstawiła na FB😱😱 żeby rodzić chore dzieci z wadami letalnymi, bo Bóg tak chciał..bo jakby nie chciał to nie dałbym im życia ..prossszzze😓
 
reklama
Dziewczyny właśnie dowiedziałam się o ciazy kogoś z rodziny… termin podobny, kwiecień. Dowiedziałam się, bo dziewczyna zlapala covid, a teraz trzymają ją już w szpitalu :( To dość bliska rodzina, jeszcze nie mówili nikomu oprocz rodziców, a do tego są w Polsce, tak daleko :( Ale czuje się na maxa bezsilna, nawet nie znam szczegolow. Wypada się odezwać do niej bezposrednio, czy powinnam dać jej teraz spokój?
Myślę że warto napisać. Leży tam sama na pewno przyda jej się wsparcie. A pewnie wiele osób boi się pisać żeby nie przeszkadzać i jej się tam nudzi :)
 
Do góry