reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Wow, Wy już nie śpicie :) Ja dzisiaj tylko 6 godzin, cała spięta i obolała się obudziłam. Już drugi dzień mam z rana cukier 92-93 więc dokładamy wieczorem jednostkę insuliny :)

To czekanie na wyniki Nifty mnie wykończy :( Ledwo się obudzę, chwytam za komórkę, a tam nic...może jutro😐
 
reklama
Dziewczyny, które planują zakup oczyszczaczy i nawilżaczy, pamiętajcie ze sprzęty posiadające inne funkcje zdecydowanie lepiej kupić osobno niż ileś tam w jednym (mówi to doradca AGD z kilkuletnim stażem) a jeśli chodzi o oczyszczacze to sprawdźcie sobie jak wyglada wymiana i cena filtrów w urządzeniach, które was zainteresują bo koszt potrafi być nawet połową nowego sprzętu 🙂
 
Wow, Wy już nie śpicie :) Ja dzisiaj tylko 6 godzin, cała spięta i obolała się obudziłam. Już drugi dzień mam z rana cukier 92-93 więc dokładamy wieczorem jednostkę insuliny :)

To czekanie na wyniki Nifty mnie wykończy :( Ledwo się obudzę, chwytam za komórkę, a tam nic...może jutro😐
Od ilu dostałaś insulinę?
Ja w poniedziałek mam diabetologa,tak myślę co powie na te moje ranne cukry. Jak mam 100% dobre jedzenie to ok,odpuszczę ciut i trochę więcej tak 92-5
 
Kurcze ja odkąd zaczelam dietę, moje cukry są w granicach 90-93. I w sumie tak na logikę to taki poziom cukru to chyba az tak bardzo grozny dla dziecka nie jest co? Moja Pani dr kazała czekać do wizyty czyli do jutra i mi powoe co i jak ale o żadnym umawianiu się do diabetologa nie bylo mowy. Wczesniej cukier na poziomie 99-98. Wiec troszke dieta obniża, muszę chyba lepiej podejsc do tematu w takim razie
 
Kurcze ja odkąd zaczelam dietę, moje cukry są w granicach 90-93. I w sumie tak na logikę to taki poziom cukru to chyba az tak bardzo grozny dla dziecka nie jest co? Moja Pani dr kazała czekać do wizyty czyli do jutra i mi powoe co i jak ale o żadnym umawianiu się do diabetologa nie bylo mowy. Wczesniej cukier na poziomie 99-98. Wiec troszke dieta obniża, muszę chyba lepiej podejsc do tematu w takim razie
Ja chodzę do diabetologa bo nie robię krzywej.
 
Jak mieszkałam w PL to oczyszczacz był więcej niż obowiązkowy, miałam w każdej sypialni w mieszkaniu + salon. U mnie akurat Sharp z nawilżaczem, bo mierzylam te wilgotność kilka razy i za każdym razem wynik był żałosny, ale mieszkając np w kamienicy, możecie mieć odwrotny problem - za duza wilgotność. W nowych blokach zazwyczaj jest sucho jak wiór. Teraz mam dużo lepsze powietrze, ale zimą zdarza się poczuć znajomą wędzonkę, wiec kupię i tu, tylko właśnie muszę zrobić risercz od nowa, co się na rynku zmieniło :) Ten Sharp był super, bo miał bardzo długotrwały, zmywalny filtr, wiec odpada wymiana częsta, ale cena trochę powala.
 
Od ilu dostałaś insulinę?
Ja w poniedziałek mam diabetologa,tak myślę co powie na te moje ranne cukry. Jak mam 100% dobre jedzenie to ok,odpuszczę ciut i trochę więcej tak 92-5
Miałam zacząć od 4, ale zaczęliśmy od 1 (tylko na pierwszą noc), potem 2, a potem 3 i na tych trzech miałam cały czas rano 85-86, a od dwóch dni klapa, 92 i 93 dziś więc dołożymy tę 4 i zobaczymy :) Obstawiam, że ten stres, który teraz czuję czekając na Nifty i prenatalne jednak ma tu coś do rzeczy :)
 
Miałam zacząć od 4, ale zaczęliśmy od 1 (tylko na pierwszą noc), potem 2, a potem 3 i na tych trzech miałam cały czas rano 85-86, a od dwóch dni klapa, 92 i 93 dziś więc dołożymy tę 4 i zobaczymy :) Obstawiam, że ten stres, który teraz czuję czekając na Nifty i prenatalne jednak ma tu coś do rzeczy :)
Chodziło mi od jakich cukrów dostałaś insulinę?źle napisałam.
Tak,stres daje w kość.
 
Chodziło mi od jakich cukrów dostałaś insulinę?źle napisałam.
Tak,stres daje w kość.
Ja miałam rano prawie zawzze 95, 96 :) Na krzywej 83, 166, 155 więc tylko trochę trzecia wartość przekroczona, ale sama sprawdzałam i gorzej to wypadało. Z krwi miałam 95 tego dnia kiedy diabetolog zapisała mi insulinę.
 
reklama
Do góry