reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Moja zawsze lubiła "chłodniej"... Wszyscy w kurtkach a tej w bluzie za gorąco...
Dziś ze szkoły wróciła w krótkim rękawki, bluza zdjęta, kurtka w torbie...

Idę na obiad na kebeba... W pobliżu mamy takiego co serwuje "samo mięso"...

Moja w nocy znimmolubna ale na dworze dzisiaj wolała o rękawiczki [emoji1787]

Jezu święty ja nie mogę nawet spojrzeć na mięso! Ale to mój charakterystyczny obiaw w każdej ciąży [emoji12] mam problem żeby dziecku parówkę pokroić [emoji85] A tym razem wyjątkowo mnie od kawy nie odrzuciło to jak na złość nam się właśnie popsuł ekspres [emoji85] dzisiaj jechałam do miasta po kawę na wynos [emoji28]
 
reklama
Dziewczyny,
.ja z takim pytaniem, szczepicie się na coś w ciąży ? Rozmawiałam dziś z kuzynką i ona była wręcz zbulwersowana że moja dr nie zaleciła mi się zaszczepić na tężec i grypę, bo to ponoć jest zalecane w ciąży , szczerze mówiąc to pierwsze słyszę , ale nie wiem , nie byłam 11 lat w ciąży i dużo się zmieniło a poza tym nic mi doktor nie wspominała
 
Dziewczyny,
.ja z takim pytaniem, szczepicie się na coś w ciąży ? Rozmawiałam dziś z kuzynką i ona była wręcz zbulwersowana że moja dr nie zaleciła mi się zaszczepić na tężec i grypę, bo to ponoć jest zalecane w ciąży , szczerze mówiąc to pierwsze słyszę , ale nie wiem , nie byłam 11 lat w ciąży i dużo się zmieniło a poza tym nic mi doktor nie wspominała
Słusznie się zbulwersowała. Szczepienie na grypę jest szczególnie zalecane. Ja (nielogicznie zupełnie) bałam się szczepić w pierwszym trymestrze, ale mam już receptę i jeśli Nifty i prenatalne wypadną ok to szczepię się od razu na grypę, a na początku grudnia przyjmuję trzecią dawkę na Covid. No i szczepienie na krztusiec w 30 tygodniu też jest zalecane.
 
Dziewczyny,
.ja z takim pytaniem, szczepicie się na coś w ciąży ? Rozmawiałam dziś z kuzynką i ona była wręcz zbulwersowana że moja dr nie zaleciła mi się zaszczepić na tężec i grypę, bo to ponoć jest zalecane w ciąży , szczerze mówiąc to pierwsze słyszę , ale nie wiem , nie byłam 11 lat w ciąży i dużo się zmieniło a poza tym nic mi doktor nie wspominała
Ja się szczepię na grypę. Mój lekarz mnie będzie szczepił na kolejnej wizycie [emoji28] sam to zaproponował bo mam szczepionkę [emoji16]
I w grudniu szczepię się 3 dawką przeciwko covid.
Na tężec chyba mam jeszcze aktualne ale muszę dopytać.
Ja jestem proszczepionkowiec na wszytko [emoji28]
 
Słusznie się zbulwersowała. Szczepienie na grypę jest szczególnie zalecane. Ja (nielogicznie zupełnie) bałam się szczepić w pierwszym trymestrze, ale mam już receptę i jeśli Nifty i prenatalne wypadną ok to szczepię się od razu na grypę, a na początku grudnia przyjmuję trzecią dawkę na Covid. No i szczepienie na krztusiec w 30 tygodniu też jest zalecane.
[emoji119][emoji119]
 
Dziewczyny,
.ja z takim pytaniem, szczepicie się na coś w ciąży ? Rozmawiałam dziś z kuzynką i ona była wręcz zbulwersowana że moja dr nie zaleciła mi się zaszczepić na tężec i grypę, bo to ponoć jest zalecane w ciąży , szczerze mówiąc to pierwsze słyszę , ale nie wiem , nie byłam 11 lat w ciąży i dużo się zmieniło a poza tym nic mi doktor nie wspominała
Na tężec nie słyszałam, ale krztusiec mój lekarz zalecał, grype też. I krztusiec na pewno wezmę, mam przykład u koleżanki, lekarz jej nie zalecil tego szczepienia w ciąży i dwumiesięczny synek zachorował na krztusiec akurat na początku pandemii, w szpitalu przeszli najpierw ścieżkę covid owa, izolacja, masakra zanim potwierdzili, że to krztusiec. Wolę na to dziecka i siebie nie narażać.
 
Dziewczyny,
.ja z takim pytaniem, szczepicie się na coś w ciąży ? Rozmawiałam dziś z kuzynką i ona była wręcz zbulwersowana że moja dr nie zaleciła mi się zaszczepić na tężec i grypę, bo to ponoć jest zalecane w ciąży , szczerze mówiąc to pierwsze słyszę , ale nie wiem , nie byłam 11 lat w ciąży i dużo się zmieniło a poza tym nic mi doktor nie wspominała
Na nic się nie szczepie.
Covid 3 dawka wypada mi jakoś styczeń ale zapewne odłożę na po porodzie.
 
Dziewczyny,
.ja z takim pytaniem, szczepicie się na coś w ciąży ? Rozmawiałam dziś z kuzynką i ona była wręcz zbulwersowana że moja dr nie zaleciła mi się zaszczepić na tężec i grypę, bo to ponoć jest zalecane w ciąży , szczerze mówiąc to pierwsze słyszę , ale nie wiem , nie byłam 11 lat w ciąży i dużo się zmieniło a poza tym nic mi doktor nie wspominała
Mi nic lekarz nie proponował tylko recepcjonistki co wizytę pytają czy na covid się szczepiłam . Ja się na grupę nigdy nie szczepiłam więc i teraz nie zamierzam . No i na covid też nie , na pewno nie w ciąży a po też nie😀
 
reklama
Dziewczyny,
.ja z takim pytaniem, szczepicie się na coś w ciąży ? Rozmawiałam dziś z kuzynką i ona była wręcz zbulwersowana że moja dr nie zaleciła mi się zaszczepić na tężec i grypę, bo to ponoć jest zalecane w ciąży , szczerze mówiąc to pierwsze słyszę , ale nie wiem , nie byłam 11 lat w ciąży i dużo się zmieniło a poza tym nic mi doktor nie wspominała
A ktoś szczepi się przeciwko covid w ciąży? Słyszałam, że po 16 tc można...Ale nie zapytałam dziś pani dr
 
Do góry