reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Cieszę się z waszych wizyt ale to masakra jak się ciągnie bo do swojej mam jeszcze aż 3 tyg😨 wiec zazdroszczę heh
Powinnysmy mieć wszystkie wizyty w tych samych tygodniach 😅
moja wizyta też za 3 tygodnie i już mnie kusi żeby iść na jakieś dodatkowe USG żeby podejrzeć co tam się dzieje 😁
 
reklama
Dzien dobry!
Trzymqm kciuki za dzisiejsze wyniki.
Odebrałam dzis wyniki pappa i pigf i jakos tak się zaczelam stresować.
Pappa wyszla odrobinę powyżej średniej mojego tygodnia ciazy ale wolne bhcg spore, powyżej mediany. No i pigf w dolnej granicy normy. Jeszcze tylko dwie nocki i sie wszystko wyjaśni🙃
 
Dzien dobry!
Trzymqm kciuki za dzisiejsze wyniki.
Odebrałam dzis wyniki pappa i pigf i jakos tak się zaczelam stresować.
Pappa wyszla odrobinę powyżej średniej mojego tygodnia ciazy ale wolne bhcg spore, powyżej mediany. No i pigf w dolnej granicy normy. Jeszcze tylko dwie nocki i sie wszystko wyjaśni🙃
Ile wynosi u Ciebie wolne bhcg w jednostce MoM ?
 
Dzien dobry!
Trzymqm kciuki za dzisiejsze wyniki.
Odebrałam dzis wyniki pappa i pigf i jakos tak się zaczelam stresować.
Pappa wyszla odrobinę powyżej średniej mojego tygodnia ciazy ale wolne bhcg spore, powyżej mediany. No i pigf w dolnej granicy normy. Jeszcze tylko dwie nocki i sie wszystko wyjaśni🙃
Nie stresuj się na zapas :) Tez czekam na wyniki do pappa, pewnie nie dowiem się konkretnych wyników tylko najwyżej czy jakies ryzyko jest wysokie, ale w sumie jestem gotowa na zle wyniki, bo mam inne predyspozycje do np preeclampsii :D
 
Mam tak samo hahah. Teraz przymierzam się do zakupu detektora płodu. Może to ukoi moje nerwy hah
Też chciałam kupić ale potem jednak zrezygnowałam. Czytałam że we wczesnych tygodniach ciężko wychwycić tętno a już niedługo będzie czuć ruchy dziecka więc w sumie uznałam że nie będę kupowała jednak 😊
 
reklama
Do góry