reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dzień dobry 🙂 w ten ten ponury deszczowy dzień ☔ bynajmniej u mnie . Ja dziś 13+1 😊
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty👍
Wczoraj normalnie miałam śpiączkę 😎 spałam w dzień 2 h, a o 19 poszłam spać na noc już 🙂 chyba odsypiałam ciężki urodzinowy weekend i 1 listopada 😱 5 cmentarzy do objeżdżenia było..a mdłości mi jeszcze nie przeszły!! Lenia mam totalnego 🤭robię tylko co muszę .. wczoraj wysłałam starszą córkę na zakupy, a młoda ogarniała zmywarkę😏 ja zrobiłam pranie i obiad i przydzielilam obowiązki 😋
 
Straszne to wszystko jest ..przerażające ..moja przyjaciółka jest na psychotropach po ciąży z wadami letalnymi😓😓 poroniła w 20 TC od 10 TC wiedziała, że jest źle. Od kwietnia na zwolnieniu po poronieniu ♥️ będą próbować ostatni raz ..
Ja też mam problem żeby wejść na forum..dziś rano nawet przez przeglądarkę nie mogłam 🤔
To co się dzieje teraz to jest masakra, jakby życie kobiety było nic nie warte :(
Ja zawsze mam większe u lekarza,a w domu wszystko ok. W 1 ciąży to wylądowałam u kardiologa.
Ja też zawsze na wizycie mam podwyższone ciśnienie i skończyłam u kardiologa 😅 właśnie byłam na zdjęciu holtera ( chodziłam z nim 24h).

Ja dziś na 17:40 mam prenatalne, mam nadzieję że mąż będzie mógł ze mną wejść 😍
 
reklama
Dzień dobry 😊
U mnie prenatalne w piątek, niestety jadę bez męża bo w pracy, ale jest możliwość zamówienia płyty z filmem z badania ❤️ czekam jak na zbawienie bo ostatnio 3 dni byłam w szpitalu bo miałam krwawienie, chce żeby moja pani doktor mnie porządnie zbadała bo jakoś nie ufam tym lekarzom na NFZ 😕
 
Do góry