reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
U mnie córka na kwarantannie kontakt ze żłobka (na szczęście on zdrowa). To nasza pierwsza kwarantanna.
Ja nie wiem jak to działa ..covid mega zaraźliwy..ja załapałam od mojej zmienniczki z grupy .. chodziła z covidem tydzień do pracy, bo myślała, że to przeziębienie😎 w sobotę była na testach przesiewowych dla nauczycieli. W poniedziałek poszło info, że ma covida i kwarantanna całej grupy. W środę ja gorączka czyli pierwsze objawy. Po teście okazało się, że mam covida i rodzinna kwarantanna😓 3 tygodnie mąż i dzieciaki zamknięci ze mną w domu i nikt się nie zaraził. Mąż 3 razy był na testach i nic, mimo że był przeziębiony w tym czasie, miesiąc po wszystkim zrobiliśmy dziewczynom i jemu testy na przeciwciała. Nie przeszli covida🤔 jedni chwila i się zarażają, a inni mogą spać z chorym i nie !! Na Pomorzu na szczęście w miarę stabilnie. Póki co szkoły moich dziewczyn ani moje przedszkole od września bez kwarantanny.
 
reklama
Do góry