reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Strasznie mi przykro 😞
Wiem, ze na pewno dasz radę, to wszystko szybko minie i wrócisz do siebie. Jeśli miałabyś problemy czy pytania to są tu dwie grupy dotyczące poronienia i w obu super dziewczyny, będę trzymała za Ciebie mocno kciuki Kochana, ale jestem pewna, ze znajdziesz w sobie dużo więcej siły, niż się po sobie spodziewasz.
Dzięki za wsparcie, a pamiętasz może nazwę tego forum?
 
reklama
Dziewczyny podbudowana wracam z prenatalnych. Wkoncu jakieś dobre wieści. Z dziećmi wszystko wporzadku, wszystkie parametry są w normie . pytał lekarz o test pappa ale w pierwszej ciąży nie robiłam więc teraz też nie będę robić. Ogólnie zdziwiłam się bo prenatalne aż 600 zł od bliźniaczej ciąży więcej liczą 😃 no i jedno dziecko ma długości 6.2 cm drugie 6.8 ale lekarz mówi że wporzadku jest.
No i zaskoczenie dnia że obydwoje to będą chłopcy 😳😳😳😳 w domu mamy dziewczynkę już ale jakoś zdziwiona jestem 😃
 
Ona prowadzi bloga mamaginekolog , myślałam że jest lekarzem a okazało się że nie [emoji85][emoji848][emoji28]
Mówiła o tym w prost, nie jednokrotnie. I jest lekarzem ale w trakcie specjalizacji. Przyjmuje w gabinecie jako ginekolog, bada, leczy prowadzi ciążę. Wiecie co ? Dla mnie jest to wielki szok jak szybko się takie informacje mnożą, te nagłówki krzyczące itp na różnych stronach pudlkach i wgl. Jestem ciekawa tylko jednego, dlaczego gdy kolejny rok z kolei zebrała miliony dla WOŚP, tak o tym głośno nie było... nikt nie krzyczał jaka jest cudna i wspaniałą. Tylko jak ktoś odnosi porażkę wtedy jest głośno... Pomogła tysiąca kobiet, swoimi artykułami, swoimi historiami o przejściach, sama straciła ciążę.. założyła fundację dla kobiet które potrzebują pomocy, po stracie, pomoc psychologa, pomoc prawna... Nikt o tym nie mówi.... Znam, obserwuje nie od dziś. I ją oszukana się nie czuje... Tylko zła dlaczego taki rozgłos działa tylko w jedną stronę ???
 
Dokładnie. Ktoś kto jej na codzień nie obserwuje może stwierdzić, że to na pokaz, do kamery a ona po prostu jest prawdziwa. Dzieli się swoimi radościami i troskami...
Mi się wydaje, że po prostu nagrała swoją reakcję, bo tak żyje, relacjonuje swoje dobre i złe momenty. Nie sądzę, żeby te łzy były na jakiś efekt zaplanowane ;)
 
reklama
Dokładnie... Podobno na różnych portalach są różne grupy gdzie ludzie ze sobą codziennie piszą teksty typu ;"widzieliście jaką miała dziś fryzurę ? Fuuh bleee jaka idiotka " że ludzie mają na to czas [emoji23][emoji23][emoji23]
Czasem ja podziwiam za ta sile jak siadają na nią z tym hejtem. Zauważyłam ze regularnie co jakiś czas coś znajda na nią i ja hejtuja. Dlatego tez wczoraj powiedziała ze to pożywka dla jej hejterow. Ale już innych lekarzy, np jej znajomych nie hejtuja za to ze nie maja specjalizacji. Wydaje mi się ze ludzie jej Poprostu zazdroszczą kasy, pozycji itp
Nie żebym jakoś jej broniła jako jej wielka fanka bo taka nie jestem, ogólnie czasem ja oglądam ale tez nie ciagle na bierząco
 
Do góry