reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Gratulacje Dziewczyny udanych prenatalnych :D KTo jeszcze czeka na prenatalne?

Ja po wczorajszym USG trochę spokojniejsza jestem, czekam teraz na Nifty jak na szpilkach i z utęsknieniem na odpuszczenie mi w sprawie mdłości. Dziś miałam taką godzinę, że leżałam zwinięta w kłębek i czekałam czy będę wymiotować czy nie. Teraz takie 7/10 to do wytrzymania :)
Ja czekam jeszcze 3 tyg 🙈 termin mam na koniec maja, więc będę że wszystkim ostatnia wsrod Was 😂
 
Ja pewnie jedyna 01.11? :)

Ale super się czyta wieści z prenatalnych u nas, same dobre informacje ❤️

Właśnie kojarze tez z poprzedniej grupy, ze wydawało się, ze mamy samych chłopców, dziewczynki wysypywały się dopiero z nifty albo lekko po prenatalnych :)
Ja tego nie biorę jeszcze za pewnik,chociaż moja lekarka była zdecydowana na bank..poczekam do II prenatalnych😉
 
reklama
Do góry