reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Mocz, b12,d3 i nie ma 139 zł, poszły ceny do góry.
To fakt, ceny idą w górę w zastraszajacym tępie. Ja już nie raz się przekonałam jak ogromna jest różnica pomiędzy laboratoriami. W jednym koszt wit. D3 75 zł a w innym 45 zł. Różnica ogromna. I to tak na każdym badaniu. Teraz jak mam dużo rzeczy do zbadania to robię w szpitalu bo tam jest jak na razie u mnie najtaniej.
 
reklama
To fakt, ceny idą w górę w zastraszajacym tępie. Ja już nie raz się przekonałam jak ogromna jest różnica pomiędzy laboratoriami. W jednym koszt wit. D3 75 zł a w innym 45 zł. Różnica ogromna. I to tak na każdym badaniu. Teraz jak mam dużo rzeczy do zbadania to robię w szpitalu bo tam jest jak na razie u mnie najtaniej.
Ja nie pomyślałam żeby kupić przez internet,będę mądrzejsza następnym razem.
 
Masakra jakaś bo jestem już tak zestresowana 😟 raz coś mam raz nic . Boli mnie brzuch i nie wiem czy to że stresu czy co
O to ja bym już była w poradni
Wiesz ze mi tez tak czasem się wydawalo? I tez tak myślałam ze to raczej za szybko, ale co to mogłoby być innego ? Raz czułam np puknięcie a raz takie drgania😀
Ja gdyby to był 16 to bym bez wątpienia była pewna,że to to,ale teraz. . Chociaż takie właśnie uczucie jak piszesz. Tego raczej nie da się pomylić. Leonidas już gdzieś 8 cm ma,więc może💪
 
reklama
Do góry