reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
No może tak być . Mam chyba już czynny bo też prostesyowali 🙈 mam wizytę na ,15 teraz np nic nie mam to ja nie wiem .. a może być to np po stosunku? Ale on był w niedzielę ....
hej, po pierwsze jak to sluz brazowy, to krew stara :) czyli byla jakas ranka, peklo naczynie i teraz wychodzi. Jak najbardziej moze byc po stosunku :)
 
@Dorka89 trzymam kciuki, żeby to było jakieś naczynko i tyle.

Ja dziś po jednej dawce insuliny cukier rano 96, czyli bez zmian kompletnie. Mój czujnik już zwariował, dziś go zareklamuję, ale obawiam się, że u mnie tak będzie z tymi czujnikami...wczoraj jak mi pokazywał ten cukier 180 to kłamał, kapnęłam się dopiero po obiedzie (kasza gryczana z rybą) jak mi zaczął 178 pokazywać...najpierw się wystraszyłam, a potem zmierzyłam na glukometrze i 142 miałam tak naprawdę. Potem zaczął mi hipoglikemię pokazywać jak miałam cukier ok 100...a tak się cieszyłam, że koniec z kłuciem😐

Dziś mam wizytę, jestem przerażona, logika nie działa. Jeszcze idę sprawdzić do innego lekarza więc nie znam tego miejsca. Ciągle myślę o tym, że moje poranne cukry szkodzą dziecku i coś będzie nie tak😟
 
@Dorka89 trzymam kciuki, żeby to było jakieś naczynko i tyle.

Ja dziś po jednej dawce insuliny cukier rano 96, czyli bez zmian kompletnie. Mój czujnik już zwariował, dziś go zareklamuję, ale obawiam się, że u mnie tak będzie z tymi czujnikami...wczoraj jak mi pokazywał ten cukier 180 to kłamał, kapnęłam się dopiero po obiedzie (kasza gryczana z rybą) jak mi zaczął 178 pokazywać...najpierw się wystraszyłam, a potem zmierzyłam na glukometrze i 142 miałam tak naprawdę. Potem zaczął mi hipoglikemię pokazywać jak miałam cukier ok 100...a tak się cieszyłam, że koniec z kłuciem😐

Dziś mam wizytę, jestem przerażona, logika nie działa. Jeszcze idę sprawdzić do innego lekarza więc nie znam tego miejsca. Ciągle myślę o tym, że moje poranne cukry szkodzą dziecku i coś będzie nie tak😟
A może za mała dawka?
 
reklama
@Dorka89 trzymam kciuki, żeby to było jakieś naczynko i tyle.

Ja dziś po jednej dawce insuliny cukier rano 96, czyli bez zmian kompletnie. Mój czujnik już zwariował, dziś go zareklamuję, ale obawiam się, że u mnie tak będzie z tymi czujnikami...wczoraj jak mi pokazywał ten cukier 180 to kłamał, kapnęłam się dopiero po obiedzie (kasza gryczana z rybą) jak mi zaczął 178 pokazywać...najpierw się wystraszyłam, a potem zmierzyłam na glukometrze i 142 miałam tak naprawdę. Potem zaczął mi hipoglikemię pokazywać jak miałam cukier ok 100...a tak się cieszyłam, że koniec z kłuciem😐

Dziś mam wizytę, jestem przerażona, logika nie działa. Jeszcze idę sprawdzić do innego lekarza więc nie znam tego miejsca. Ciągle myślę o tym, że moje poranne cukry szkodzą dziecku i coś będzie nie tak😟
też się martwię o te cukry. Pobrałam wczoraj tak jak radzilyście a przynajmniej próbowałam, umyłam ręce pochodziłam itd. Oczywiście z palca dalej nie ciekło, musiałam nacisnąć i na prawej ręce wyszło 99 ale się przestraszyłam, więc zrobiłam na lewej a tam 87! Juz mam dość. Do tego popsułam nakłuwacz i muszę kupić nowy. A wizyta u diabetologa za tydzień dopiero....

Jutro prenatalne ale się trzęsę już! Aż skurczy znowu dostałam a miałam dwa dni spokoju 🤦‍♀️
 
Do góry