reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Czym jest dział.
 

Załączniki

  • Screenshot_20211028-035945_Chrome.jpg
    Screenshot_20211028-035945_Chrome.jpg
    105,6 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Dziewczyny co bierzecie w ciąży na ból gardła ?dzis rano wstałam z okropnym bólem ,chciałam strepstils ale wyczytałam ze podobno w ciąży nie wolno go brać
 
Dziewczyny co bierzecie w ciąży na ból gardła ?dzis rano wstałam z okropnym bólem ,chciałam strepstils ale wyczytałam ze podobno w ciąży nie wolno go brać
Ja brałam z serii prenal.en tabletki i od dziecka lizaki natur.sept. I szczerze to się zdziwiłam że te lizaki faktycznie złagodziły mi ból gardła. Do tego płukanie gardła szałwią.
 
Mnie w sumie też pobolewaz ale to z różnych stron, teraz zaczęła boleć prawa strona w kierunku "do dołu"... Ale ciąża jest bardziej na lewo zagnieżdżona z tego co widziałam na USG i z lewego jajnika...
Macica się pewnie rozciąga . Ja w nocy znowu miałam plamienie koło 3jak poszłam siku o 4 już nic a teraz mam taki brudny śluz .. czekam na wizytę będę leżała w domu plackiem do tej ,15 ...
 
reklama
Do góry